Реклама
Реклама
Реклама

Цитати тижня 5-11 листопада

новини

11 листопада 2017 р 7:34

Як завжди, в суботу ми згадуємо найяскравіші висловлювання минулих семи днів. Ці висловлювання або впливають на економіку країни і світу, або запам'яталися як самостійний шедевр усної творчості.

фото: pixabay.com

"Збільшено виплати за піднайом житла до середнього по країні показника оренди одного квадратного метра. Введена житлова субсидія. Рівень грошового забезпечення військовослужбовців відповідає рівню оплати праці працівників організацій провідних галузей економіки", - сказав міністр оборони Росії генерал армії Шойгу.

Середня зарплата в нафтовій галузі - 70+ тис. Рублів. У 2016 році середня зарплата військових була 63,6 тис. Рублів. Заява міністра оборони дозволяє зробити висновок про те, що забезпечення перевищило позначку в 70 тисяч рублів. Це надбавка рівно в 10%. Міноборони виконало доручення Президента РФ. Наші оплески як Сергію Шойгу, так і його заступнику з економіки Тетяні Шевцової.

«Ми впевнені, що інфляція повернеться до 4% протягом 2018 року», - сказав Ігор Дмитрієв , Директор департаменту грошово-кредитної політики ЦБ.

Лаконічно і гранично доступно. Чекаємо прискорення інфляції. Це вкладається в логіку політики прискорення економічної активності в країні.

«Це більше, ніж ми припускали спочатку, проте, то, що наші очікування будуть перевищені, ми зрозуміли практично з перших годин реєстрації, встигли підготуватися і впоратися з потоком технічно і технологічно», - прокоментував підсумки етапу подачі заявок керівник конкурсу «Лідери Росії», Олексій Комісарів.

На конкурс Лідери Росії подало заявки майже 200 000 чоловік! Це майже 667 чоловік на одне місце у фіналі конкурсу. У фінал вийдуть 300 осіб. Грандіозний успіх ініціативи заступника голови Адміністрації Президента РФ Сергія Кирієнка.

"Криза, абсолютно ясно, залишився позаду, є (економічний) зростання", - сказав Єврокомісар з економіки та фінансів П'єр Московісі.

Це смішне і сумне заяву одночасно. Висновок про подолання кризи єврочиновник зробив на підставі зафіксованого зростання ВВП у всіх країнах Єврозони (ред. - не плутати з Євросоюзом). Однак, країни Євросоюзу вже кілька років тому погодилися, що ВВП у відриві від показників зміни якості життя населення не має економічного сенсу. Відповідні зміни внесені навіть в стандарти діяльності Євростату (ред. - європейський аналог Росстата). Тобто чиновник просто вводить громадян в оману, рапортуючи про уявні успіхи, так як показники якості життя ще далекі до докризових.

«Чи піде частина економістів і юристів, за яких почнуть працювати роботи. Я мрію, щоб податкова служба не виходила на підприємства, а просто в режимі обміну даними проводила аудит ... Цифровизация сьогодні працює на прискорення розвитку всіх галузей економіки ... Це в тому числі створення потоків інформації про своє виробництво, які збільшують продуктивність праці в рази », - сказав Олексій Кудрін , Екс-міністрів фінансів, керівник Центру стратегічного розвитку.

Головний мрійник країни в своїй розсіяною манері переплутав, що роботи замінюють робочих на виробництві, а програмне забезпечення бюрократію в управлінні підприємствами. Але головне не це. Він закликав до послідовної роботи по скороченню персоналу. Цей висновок випливає з поняття продуктивності праці, яке є співвідношенням випуску продукції до кількості працівників. Так як інформаційні потоки не можуть збільшити випуск, то мова йде про скорочення персоналу. В управлінні це не шлях розвитку, це шлях оптимізації витрат. І те, і інше важливо, але ще важливіше те, який напрямок керуючий вважає пріоритетним. Кудрін запропонував всіх звільняти. І це людина, яка постійно намагається створити стратегію розвитку країни ...