Каємося. Естонці зрозуміли, як грати з російськими, побувавши на нашому сайті psycho.ru і познайомившись з матеріалом « Чому російські непереможні », Опублікованим за тиждень до матчу. Кількість входів на дану сторінку з естонських серверів досягало перед матчем до 600 в день.
Матеріал був розміщений в розділі прес-клипинг і містив в собі наступну інформацію:
"При аналізі другої світової війни американські військові історики виявили дуже цікавий факт. А саме, при раптовому зіткненні з силами японців американці, як правило, набагато швидше приймали рішення і, як наслідок, перемагали навіть переважаючі сили противника.
Дослідивши дану закономірність вчені прийшли до висновку що середня довжина слова у американців складає 5,2 символу, тоді як у японців 10,8, отже на віддачу наказів йде на 56% менше часу, що в короткому бою грає важливу роль.
Заради "інтересу" вони проаналізували російську мову і виявилося, що довжина слова в російській мові складає 7,2 символу на слово (в середньому), проте при критичних ситуаціях російсько-мовний командний склад переходить на ненормативну лексику, і довжина слова скорочується до (! ) 3,2 символів у слові. Це пов'язано з тим, що деякі словосполучення і навіть фрази замінюються ОДНИМ словом. Для прикладу наводиться фраза: "32-ий е @ ні з цього х @ ю" - "32-ий наказую негайно знищити ворожий танк, провідний вогонь по наших позиціях".
Спочатку ми просто звернули увагу на те, що сторінка з цим матеріалом раптом стала користуватися підвищеним інтересом читачів - більшим, ніж в середньому по статистиці. Лічильник LiveInternet показував до 1000 заходів на сторінку в день.
Потім ми звернули увагу, що збільшилася кількість заходів на сайт з Естонії - в деякі дні замість своїх стандартних 1-2% від всієї аудиторії сайту, Естонія вийшла на ... 2-е місце слідом за Росією, обійшовши традиційно друге українців.
Так, ми непереможні завдяки своїй здатності емоційно висловлювати раціональне. Адже, як справедливо хтось сказав, "Російська мова без мату перетворюється в доповідь".
Однак для того, щоб перемагати мало емоцій. Потрібні ще вміння. І мізки ... А в цьому моменті у нас, здається, є над чим попрацювати. Навіть у порівнянні з естонцями, які, хоч і повільно, але вірно ...
Можливо, незабаром стане реальністю і один з анекдотів, присвячений естонцям: «Сьогодні, 31 березня 2005 року, Естонія подала заявку на проведення чемпіонату світу з футболу 2002 року».
PS Всі дані по статистиці сайту www.psycho.ru - справжні. Це не жарт.