Реклама
Реклама
Реклама

Зеленоград | Змагання богатирів на сцені МІЕТ - Фото-відео репортажі - Зеленоград24

25 квітня в ДК «МІЕТ» відбувся незвичайний і дуже динамічний конкурс «Містер МІЕТ --2015». Жителі нашого міста вже звикли до всіляких оглядам дівочої краси, так що творчий конкурс серед молодих людей викликав чималий інтерес і навіть ажіотаж в соціальних мережах. В ході попереднього кастингу серед студентів МІЕТ були обрані 8 юнаків, які й мали в подальшому продемонструвати на сцені свій інтелект, винахідливість, почуття гумору і гостроту мови. Варто відзначити, що останній конкурс на звання «Містер МІЕТ» проводився в стінах вузу в 2011 році і напевно його відродження пов'язано з успіхом пройшов місяцем раніше конкурсу « Міс МІЕТ ». Так само як і дівчата, в процесі підготовки до фіналу всі конкурсанти взяли участь в цікавих майстер-класах. Місяць для хлопців видався насиченим: навчання стрільбі з лука, кулінарний майстер-клас, урок акторської майстерності і ораторського мистецтва, покатушки на картингу, скалодром і пейнтбол, словом, хлопці поринули в усі милі чоловічого серця розваги, а також отримали корисні для подальшого виступу творчі навички. Організатори злегка попустували, придумавши для хлопців завдання, в якому потрібно було, відправившись на вулиці міста, знайомитися з дівчатами. У цьому випробуванні відпрацьовувалися навички акторської майстерності, знаходилася розкутість і впевненість у собі. Успішно впоравшись з усіма завданнями, хлопці вийшли в фінал конкурсу, де їм належало продемонструвати свої багатогранні таланти вже в живу, перед глядачам. Родичі, друзі і однокурсники конкурсантів заповнили весь зал, вільних місць не було. Приємною несподіванкою стала присутність в залі для глядачів лідера популярної Зеленоградський рок-групи «Куба» Дмитра «Фіделя» Ноздрина. Він прийшов повболівати за свого сина Костю, яка не впустив честь талановитої та творчої родини.

У першому конкурсі перед учасниками стояло завдання показати свою винахідливість в імпровізації, закликавши на допомогу почуття гумору. На екрані демонструвалася таблиця, де під кожним номером ховалася несподівана для учасників ситуація, яку потрібно було обіграти. Партнерами конкурсантів по імпровізації виступали провідні конкурсу, які не поступаються їм у почутті гумору. Цей конкурс неабияк розігрів зал і розвеселив глядачів. Трохи пізніше в мережі промайнув думка, що це були відрепетирувані заготовки. Однак, як запевняють організатори, всі завдання трималися в таємниці, а ось успішність і искрометность пов'язана з тим, що хлопці прекрасно освоїли навички ораторського мистецтва та ситуативного гумору.

Поки учасники готувалися до наступного конкурсу у глядачів була можливість подивитися виступи запрошених артистів.

На наступному етапі кожен учасник представляв свою «візитку», що складається з відеопрезентації та творчого виступу. Учасники не дали глядачам нудьгувати ні хвилини. Прекрасна фантазія, артистичність, почуття гумору, часом не стандартне, харизматичність і різноманітність творчих номерів, все це було продемонстровано учасниками в повній мірі. Кожна «візитка» була оригінальна і прекрасно характеризувала особу учасника. Особливо хочеться відзначити виступи Степана Сидорова. У своїй «візитці» він торкнувся теми Великої Вітчизняної Війни, зв'язку поколінь і патріотизму. Весь зал дивився відеоролик в повній тиші і зі сльозами на очах.

Заключне завдання конкурсу - «Правда чи неправда», дозволило учасникам повною мірою продемонструвати широту свого кругозору і кмітливість. На великому екрані з'являлися досить різноманітні не тривіальні факти. Після прочитання провідним тексту всі учасники повинні були підняти таблички, повернувши їх до глядачів зеленої або червоної стороною. Зелена сторона позначала, що озвучений факт - правда, червона - брехня. Деякі факти ставили в тупик всіх, включаючи глядачів. Наприклад, повідомлення про те, що мова синього кита має вагу слона! У відповідях на питання учасники показали свою ерудованість і тим самим допомогли журі визначитися в пріоритетах.

Довгоочікуване голосування журі пройшло непомітно, так як очікування глядачам скрасили артисти, заповнивши паузи чудовою музикою і співом.

За підсумками голосування номінації розподілилися наступним чином:

  • Олексій Юндін - Містер Романтичність;
  • Степан Сидоров - Містер Мужність;
  • Микита Герасименко - Містер Артистичність і Містер Популярність;
  • Олександр Россов - Містер Чарівність;
  • Валерій Козлов - Містер Стиль;
  • Владислав Пузров - Містер Оригінальність;
  • Костянтин Ноздрин - Містер атлетичний.

Титул «Містер МІЕТ» був заслужено присвоєно Степану Сидорову. Віце-містером МІЕТ став Микита Герасименко.

Конкурс пройшов захоплююче і блискуче. Заслуга такого успішного проведення в злагодженій роботі команди організаторів. Їх стараннями були враховані всі помилки і неузгодженості конкурсів минулих років. Педантичність і точність в дрібницях допомогли уникнути накладок і звели нанівець можливі недоліки. Команду організаторів конкурсу однозначно варто привітати з таким чудовим втіленням ідеї в реальність. Можна сказати, що цей університетський конкурс задав високу планку того, як можна і потрібно готувати і проводити подібні проекти!



Конкурс - Візитка Конкурс - Несподівана ситуація Нагородження переможців