Реклама
Реклама
Реклама

Заарештували зарплатну карту Ощадбанку: що робити, поради юристів

  1. Можливі причини арешту зарплатної картки Ощадбанку
  2. Інструкція по зняттю санкцій з рахунку
  3. Поради та рекомендації користувачів і юристів
  4. Випадки арешту зарплатної картки Ощадбанку
  5. Відео-інструкція, як зняти арешт з карти Ощадбанку
  6. висновок

Все частіше клієнти стикаються з проблемами щодо блокування картки або рахунку, на які роботодавець перераховує заробітну плату. Є кілька причин, чому Сбербанк заарештував зарплатну карту. Розглянемо також можливі варіанти вирішення даної проблеми. Все частіше клієнти стикаються з проблемами щодо блокування картки або рахунку, на які роботодавець перераховує заробітну плату

Втрата контролю над своїми коштами на карті - вельми неприємна ситуація в житті

Зміст статті:

Можливі причини арешту зарплатної картки Ощадбанку

Зіткнувшись з такою ситуацією, відразу виникає питання, що робити далі. Але спочатку важливіше з'ясувати, чому це відбулося, і хто виступив ініціатором. Найчастіше блокування банк здійснює за письмовою постановою суду або за рішенням приставів. Дана дія відбувається при наявності заборгованостей. Вони можуть сформуватися з таких причин:

  1. Неоплачений кредит;
  2. Прострочений кредит;
  3. Несплата комунальних платежів;
  4. Штрафи ГБДД;
  5. Інші штрафи і борги.

До блокування картки призводить послідовна процедура, при якій компанія або установа подає до суду на штрафника і вимагає зняти з нього конкретний розмір коштів. У ряді випадків, коли це неможливо, через велику його величини, стягування відбувається поступово з примусом виплати з заробітної плати боржника. Так, приймається рішення закрити клієнту доступ до рахунку, на який нараховуються з роботи надходження, щоб боржник не міг самостійно розпоряджатися грошима. Також можуть знімати частину коштів щомісяця або всю суму, наявну в наявність.

Також можуть знімати частину коштів щомісяця або всю суму, наявну в наявність

За рішенням суду Сбербанк може заарештувати рахунки клієнта

Варто зазначити, що знімати більше половини від офіційного окладу клієнта ніхто не має права. Однак у приставів немає інформації про застосовується для розрахунку, тому вони користуються правом знімати будь-які розміри. Щоб не стикатися з подібним, необхідно віднести довідку із зазначенням даних параметрів своїм приставам. В цьому випадку можна не сумніватися, що половина заробітної плати залишиться в розпорядженні клієнта. Але використовувати їх можна тільки після зняття санкцій.

Інструкція по зняттю санкцій з рахунку

Виявивши, що рахунок заблоковано або заарештований, клієнту потрібно, перш за все, звернутися до банківського відділення, щоб з'ясувати конкретну причину, Телефон Ощадбанку безкоштовний цілодобовий 8800555 . Якщо пристави заарештували зарплатну карту Ощадбанку, що робити слід дізнатися з даної інструкції:

  • Відвідати судового пристава (можливо, буде потрібно попередньо записатися).
  • Отримати всі документи, які мають відношення або послужили підставою для порушення справи клієнта.
  • Варто детально вивчити всю інформацію, щоб упевнитися в законності даної справи.
  • Потрібно написати заяву, в якій вказати, що на даний рахунок переводиться заробіток боржника. Також вказати конкретний розмір і підтвердити його довідкою з бухгалтерії. У ній повинні бути дані за 6 місяців.
  • Судовий пристав прийме рішення про зняття санкцій. Також може бути видано постанову про перерахування половини суми в рахунок своїх зобов'язань.

Дана інформація надійде в банк. Тепер клієнт матиме право отримувати мінімум половину від свого доходу, а друга перенаправлятиметься на сплату боргів.

Тепер клієнт матиме право отримувати мінімум половину від свого доходу, а друга перенаправлятиметься на сплату боргів

Є кілька найпопулярніших причин штрафних санкцій - несплата кредитів і штрафів за порушення ПДР

Якщо ж Ощадбанк заарештував зарплатну карту без рішення суду, потрібно подати заяву в відділенні, описавши неправомірність процедури і зажадати зняти арешт. Вказати слід ті ж причини: рахунок виступає єдиним джерелом доходу, який не можна закривати.

Поради та рекомендації користувачів і юристів

Вивчаючи відгуки зарплатних клієнтів щодо ситуацій щодо арешту карт, можна виявити безліч проблем, які виникають через бюрократичні перепони. Так, кредитна організація перенаправляє клієнтів до приставам, а ті - назад. У підсумку, боржники не можуть знайти спосіб, як вирішити проблему. У таких ситуаціях юристи радять все свої звернення протоколювати і збирати копії поданих заяв.

Випадки арешту зарплатної картки Ощадбанку

Якщо пристав не видає рішення або не приймає заяву, потрібно негайно звертатися до вищестоящих органів: написати скаргу на ім'я старшого пристава. Аналогічну скаргу варто подати і в прокуратуру із зазначенням відмови пристава виконувати свої зобов'язання.

Бувають ситуації, коли пластик заарештований без виконавчого листа. Співробітники банку при цьому направляють клієнта до приставам, а останні повідомляють про відсутність штрафних санкцій на рахунки клієнта. В цьому випадку, діяти потрібно рішучіше. Варто звертатися в прокуратуру, орган ФССП і інші вищі органи.

Існують ще більш заплутані ситуації. Наприклад, при знятті грошей з рахунків, клієнт виявляє, що вони не переведені приставам. При розглядах з'ясувалося, що в банк необхідно надати лист про необхідність перерахувати кошти. Після збору довідок, клієнтові довелося звертатися до головного офісу банку, де проблема вирішилася. За часом це зайняло більше місяця.

За часом це зайняло більше місяця

Для того щоб анулювати блокування пластика, необхідно звернутися до судових приставів, а потім - в банк

Користувачі рекомендують уважніше ставитися до своїх зобов'язань, щоб не довелося з'ясовувати причину накладення штрафних санкцій. Згідно відгуками, може бути заблокований рахунок, на який відправляються кошти з материнського капіталу (після народження дитини).

Щоб не залишитися без грошей і не займатися бюрократичними розбірками, потрібно своєчасно оплачувати кредити і не накопичувати борги.

Для цього найкраще при закритті кредитів контролювати його повноту. Не рідкісні ситуації, коли залишилися на рахунку непогашені копійки в результаті приводили до створення великого боргу. Він формується на підставі постійно нараховуються штрафів і пені. Нерідко клієнт не знає про його наявності, поки не зіткнеться з проблемами блокування рахунку або відмову у видачі іншого кредиту.

Борги можуть виникати також без участі клієнта. У всякому разі, безліч відгуків про це свідчить. У кожній ситуації потрібно розбиратися детально. Якщо клієнт впевнений у відсутності у нього заборгованості, а самостійно розібратися в проблемі не може, необхідно звернутися до юриста і заручитися його допомогою.

Відео-інструкція, як зняти арешт з карти Ощадбанку

Далі, пропонуємо вашій увазі відео-інструкцію про зняття арешту з банківського рахунку.

висновок

Багато росіян вже встигли звикнути до зарахування заробітної плати на банківський пластик: це зручно і надійно. Але бувають ситуації, коли через неоплачені борги на боржника можуть накласти санкції - арешт карток, в тому числі і зарплатної. Щоб не опинитися без коштів, боржнику слід зробити деякі дії для зняття санкцій.

26-03-2018