Акт вилучення арештованого майна. Вилучення майна боржника для подальшої реалізації або передачі стягувачеві проводиться в порядку, встановленому статтею 80 Федерального закону «Про виконавче провадження». Майно боржника, схильне до швидкого псування, може бути вилучено і передано для реалізації після закінчення терміну, встановленого для добровільного виконання боржником містяться у виконавчому документі вимог. Обов'язковому вилученню в разі накладення арешту підлягають дорогоцінні метали і дорогоцінні камені, вироби з них, а також лом таких виробів. Виявлені судовим приставом-виконавцем готівкові грошові кошти боржника в гривнях та іноземній валюті вилучаються в порядку, встановленому частиною 1 статті 70 Федерального закону «Про виконавче провадження».
Передача під охорону або на зберігання арештованого майна боржника
Нерухоме майно боржника, на яке накладено арешт, передається під охорону під розпис в акті про накладення арешту боржника або членам його сім'ї, призначеним судовим приставом-виконавцем, або особам, з якими територіальним органом Федеральної служби судових приставів укладений договір.
Рухоме майно боржника, на яке накладено арешт, передається на зберігання під розпис в акті про накладення арешту боржника або членам його сім'ї, стягувачу або особі, з яким територіальним органом Федеральної служби судових приставів укладений договір. Зберігання документів, що підтверджують наявність і обсяг майнових прав боржника, а також рухомого майна може здійснюватися в підрозділі судових приставів за умови забезпечення їх охорони.
Особа, якій судовим приставом-виконавцем передано під охорону або на зберігання арештоване майно, не може користуватися цим майном без даного в письмовій формі згоди судового пристава-виконавця. судовий пристав-виконавець не має права давати таку згоду щодо цінних паперів, переданих на зберігання депозитарію, а також в разі, коли користування майном в силу його властивостей призведе до знищення або зменшення цінності даного майна. Згода судового пристава-виконавця не потрібно, якщо користування зазначеним майном необхідно для забезпечення його схоронності.
Особа, якій судовим приставом-виконавцем передано під охорону або на зберігання арештоване майно, якщо таким не є стягувач, боржник чи член його сім'ї, одержує винагороду і відшкодування понесених витрат з охорони або зберігання зазначеного майна за вирахуванням фактично одержаної вигоди від його використання.)
При необхідності зміни зберігача судовий пристав-виконавець виносить постанову. Передача майна новому зберігачу здійснюється по акту прийому-передачі майна .
дивитися інші акти ...
Акт вилучення арештованого майна
акт
вилучення арештованого майна
«__» _____________ 20__ р
місто Москва
Початок: «__» годин «__» хвилин
Закінчення: «__» годин «__» хвилин
Судовий пристав-виконавець _____________________ (найменування структурного підрозділу територіального органу ФССП Росії, прізвище, ім'я, по батькові судового пристава-виконавця) _____________________________, розглянувши матеріали виконавчого провадження № ________ / _______, порушеної «__» ___________ 20__ р, на підставі виконавчого документа ______________________ ( найменування виконавчого документа, його реквізити, найменування боржника та стягувача, предмет виконання) ________________________, в присутності понятих, ознайомлених з правами і обов'язками понятих в з ответствии зі ст. ст. 59, 60 ФЗ »Про виконавче провадження»:
1. ____________________________ (прізвище, ініціали, адреса і підпис) ______________________________
2. ____________________________ (прізвище, ініціали, адреса і підпис) ______________________________
участю _______________ (прізвище, ім'я, по батькові боржника і розпис) ______________________________
________________________ (прізвище, ім'я, по батькові стягувача та розпис) ____________________________
справив вилучення майна, арештованого за актом арешту від «__» ____________ 20__ р, у ______________ (вказати: у кого вилучено) _____________.
При цьому вилучено такі предмети:
№ Назва та опис предметів із зазначенням відмітних ознак (колір, розмір, рік випуску і т.д.) Кі-сть, Міра, вага Оцінка за од. вимір. (Руб)
Загальна вартість (грн) Примітка 1 Volkswagen Polo, держ номер А477 АА 195 1 200000 00 200000 00 1 комплект ключів 2 Страховий поліс 3 ПТС 4 Свідоцтво про державну реєстрацію
Разом ___ (кількість) ____ найменувань на суму ____ (сума в рублях в цифровому вираженні і прописом) ____________________. Зміст заяв і зауважень з приводу вилучення не надійшли (або надійшли, тоді вказати які). Відмітка про роз'яснення порядку і строку оскаржень дій судового пристава-виконавця ____________ (підпис боржника або його законного представника) _____.
Копію акту вилучення арештованого майна отримав _____________ (прізвище, ім'я, по батькові того, у кого вилучено майно) ______________________.
Місце зберігання встановлюється за адресою: ______________________ (місцезнаходження арештованого майна) _____.
Судовий пристав-виконавець _______________ (розпис)
поняті:
1. ___________________ (розпис)
2. ___________________ (розпис)
Інші особи: ___________________ (розпис)
До і / п № _______ / __ / __ / ________
З зразка акту вилучення арештованого майна можна підкреслити одну важливу фразу, що даний факт вилучення майна можна оскаржити, а ось як це зробити поговоримо в наступній темі.
закон РАА
