- До чого призводить установка магнітів на лічильники води
- Які наслідки
- Як розмагнітити лічильник води після магніту
- відповідальність
- висновок
- Штраф за використання магніту і зрив пломби на лічильнику води
- Магніти на лічильниках води: який штраф стягнуть з несумлінного мешканця
- Яка ще може бути відповідальність згідно із законом
- Штраф за зрив пломби на лічильнику води
- Штраф за зрив пломби на лічильнику води: правила накладення, розмір покарання і оспорювання штрафу
- Що робити при випадковому пошкодженні пломби лічильника на воду
- Правила накладення штрафу за несанкціоноване пошкодження пломби
- Нюанси нарахування штрафу, що слід знати
- Що слід знати при оскарженні накладеного штрафу
- Які наслідки установки магніту на лічильник води?
- незаконна економія
- Наслідки використання магніту на лічильнику води
- неврахована вода
- Перевірка неправомірних дій
- Ризик для здоров'я
До чого призводить установка магнітів на лічильники води
У період кризи і високих цін, щоб хоч трохи заощадити, деякі громадяни ставлять магніти на лічильники води. Які наслідки цих процесів - про це наша стаття.
Спочатку, магніт використовувався тільки в промислових цілях для виготовлення різних приладів і технічного обладнання. Згодом в базову формулу феррімагнітена був доданий неодим, який посилює характеристики магніту.
Щоб зрозуміти, як застосовується магніт, необхідно знати пристрій лічильника для води.
Всередині пластикового корпусу є обертальний елемент - крильчатка. Вона і оснащена невеликим магнітом, який розташований на одній з лопатей. Також в корпусі знаходиться лічильник витрати води: за допомогою нього і визначається кількість витрачених кубів.
У процесі користування водопроводом, вода, що надійшла в корпус лічильника, під тиском змушує обертатися крильчатку, вимірюючи свідчення зчитує обладнання.
Тому недобросовісні громадяни використовують магніт, встановивши його навпроти крильчатки, тим самим гальмуючи її обертання. Потужний магніт здатний повністю зупинити роботу лічильника.
Які наслідки
При установці магніту на лічильник для води, є ризик отримати наслідки:
- Кримінальне покарання. За використання приладу, що зменшує реальні показники споживання води, можна отримати великий штраф або реальний термін, якщо сума виявиться занадто великий.
У разі невиконання судового рішення, на неплатника накладається пеня: в результаті він повинен буде сплатити основний борг, штраф і пеню, а це досить значні гроші.
- Вивести з ладу прилад обліку. Такий варіант можливий, якщо встановлений магніт занадто потужний. Крильчатку просто заклинює в одному положенні, що призводить до повної заміни обладнання. Так само потужний магніт може розмагнітити магніти, розташовані всередині корпусу: робота всієї системи повністю зупиняється. Варто враховувати і намагнічування самого корпусу лічильника при використанні спеціалізованого обладнання.
- Отримати неприємності з сусідами. Рано чи пізно компанія, що надає послуги, побачить, що частина використовуваної води не оплачується. Для виявлення неплатника, організовуються спеціальні комісії, які будуть ходити по квартирах. Таким чином, якщо у громадянина виявлять несанкціоноване обладнання, то все недостачі керуюча компанія вимагатиме саме з нього в судовому порядку. Крім того, він буде мати неприємні відгуки від людей, які проживають поруч з ним.
Як розмагнітити лічильник води після магніту
Для того, щоб уникнути штрафу, необхідно переконатися, що водяний лічильник розмагнічений.
Існує 2 способи розмагнічування:
- Використання потужного електромагніту. Піднесіть прилад до лічильника і повертайте в різні боки. Переконайтеся, що після видалення приладу пластикові лопаті працюють справно і не зупиняються.
- Використання магніту для зняття залишкового магнетизму. Зафіксуйте магніт на свердло дрилі, а потім покрутіть пристрій поряд з лічильником. Обертальні рухи повинні нейтралізувати накопичилася магнетизм.
відповідальність
Згідно із законодавством, за виявлені шахрайські дії накладаються такі санкції:
- Штраф: потенційно невиплачена сума за послуги протягом останніх 6 місяців множиться в 10 разів.
- При повторному виявленні порушення порушується кримінальна справа, яка може закінчитися умовним терміном.
- У разі виявлення розкрадання і шахрайства в особливо великих розмірах, допускається реальний термін - від 2 років позбавлення волі.
висновок
Використання магніту, щоб заощадити гроші - не найкращий варіант для поповнення бюджету. Варто звернути увагу на інші способи регулювання витрат: установка економічного бойлера, використання фільтрів для води та багато іншого.
Магніт на лічильник води: наслідки згідно із законом, покарання, штраф, арешт, як виявити шахрайство
У період кризи і високих цін, щоб хоч трохи заощадити, деякі громадяни ставлять магніти на лічильники води. Які наслідки цих процесів - про це наша стаття.
джерело: sovetnik.guru
Штраф за використання магніту і зрив пломби на лічильнику води
Все більше мешканців починають використовувати магніти, оскільки бажають витрачати менше коштів на оплату споживаної води. Також широко поширені випадки, коли на лічильниках відсутня пломба, або вона зірвана. При цьому громадяни не замислюються, що їх дії в кінцевому підсумку призведуть не до економії, а до серйозних фінансових втрат. Розглянемо докладніше, який може бути стягнуто штраф за воду повз лічильника, за використання магнітів і зриви пломби.
Магніти на лічильниках води: який штраф стягнуть з несумлінного мешканця
У Міністерстві будівництва і житлово-комунального господарства вже давно стурбовані проблемою незаконної діяльності деяких мешканців. Використовуючи різні шахрайські схеми, люди прагнуть заощадити на споживанні води: на лічильники ставлять магніти, зривають пломби, а також пускають воду повз лічильника. Все це відомо. Виникла необхідність боротися з шахраями. Ось які заходи вже вживаються.
На лічильниках закріплюють наклейки, які дозволяють швидко виявити застосування магніту.
Обстеження з використанням спеціальних інструментів допомагає точно визначити явище залишкового намагнічування лічильника води. Це дуже актуально, оскільки несумлінні мешканці, дізнавшись про перевірку, просто знімають магніти, які гальмують роботу лічильника. Але залишкове магнітне поле якраз видає їх протизаконні дії.
При виявленні таких правопорушень стягується суттєвий штраф: він розраховується в десятикратному розмірі від загальної суми, на яку людина встигла ошукати державу.
Виявляють порушення при обході квартир. Причиною такого розслідування стає серйозна невідповідність сумарних показань індивідуальних і загальнобудинкових лічильників.
Є прийняті і затверджені Правила надання комунальних послуг. Відповідно до п. П. 35, власникам і користувачам приміщень у багатоквартирних будинках і житлових будинків, споживач не має права самовільно порушувати пломби на приладах обліку та в місцях їх підключення (кріплення), демонтувати прилади обліку і здійснювати несанкціоноване втручання в роботу зазначених приладів обліку .
Магніт на лічильнику води порушує роботу даного приладу, гальмуючи її і провокуючи неправильні показання, з відхиленням в бік зменшення.
Яка ще може бути відповідальність згідно із законом
Коли зафіксовано і офіційно підтверджено втручання у внутрішнє функціонування вимірювального приладу обліку, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. При притягнення до адміністративної відповідальності стандартний штраф в 300 рублів збільшується в п'ятикратному розмірі, що визначається в ст. 7.27 КоАП РФ.
Дрібне викрадення чужого майна, вартість якого не перевищує одну тисячу рублів, шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати за відсутності ознак злочинів, передбачених частинами другою, третьою і четвертою статті 158, статтею 158.1, частинами другою, третьою і четвертою статті 159, частин другої , третьої і четвертої статті 159.1, частинами другою, третьою і четвертою статті 159.2, частинами другою, третьою і четвертою статті 159.3, частинами другою, третьою і четвертою статті 159.5, частинами другою, третьою і четвертою статті 159.6 і частинами вто рій і третьої статті 160 Кримінального кодексу Російської Федерації, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі до п'ятикратної вартості викраденого майна, але не менше однієї тисячі рублів, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб, або обов'язкові роботи на строк до п'ятдесяти годин.
Дрібне викрадення чужого майна вартістю понад однієї тисячі рублів, але не більше двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати за відсутності ознак злочинів, передбачених частинами другою, третьою і четвертою статті 158, статтею 158.1, частинами другою, третьою і четвертою статті 159, частинами другою, третьою і четвертою статті 159.1, частинами другою, третьою і четвертою статті 159.2, частинами другою, третьою і четвертою статті 159.3, частинами другою, третьою і четвертою статті 159.5, частинами другою, третьою і четвертою татьі 159.6 та частинами другою і третьою статті 160 Кримінального кодексу Російської Федерації, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі до п'ятикратної вартості викраденого майна, але не менше трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб, або обов'язкові роботи на строк до ста двадцяти годин.
Крім того, є і відповідальність згідно з кримінальним кодексом російської федерації. Покарання згідно зі статтею 165 КК РФ наступне:
позбавлення волі на строк до двох років;
штраф у розмірі до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Заподіяння майнової шкоди власнику чи іншому власникові майна шляхом обману або зловживання довірою за відсутності ознак розкрадання, вчинене у великих розмірах, - карається штрафом в розмірі до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до двох років, або примусовими роботами на термін до двох років з обмеженням свободи на термін до одного року або без такого, або позбавленням волі на строк до двох років з штрафом в розмірі до вісімдесяти тисяч рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до шести місяців або без такого та з обмеженням волі на строк до одного року або без такого.
Очевидно, що штраф за використання магніту на лічильнику води дуже істотний.
Штраф за зрив пломби на лічильнику води
З'ясуємо, який конкретно стягується штраф за зірвану пломбу на лічильнику води відповідно до чинного законодавства. Покарання визначається статтею 19.2 КоАП РФ.
тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від ста до трьохсот рублів; на посадових осіб - від трьохсот до п'ятисот рублів.
Однак у мешканця є можливість оскаржити стягнення штрафу, якщо йому вдасться довести, наприклад, із залученням свідків, що пломба була зірвана випадково, недавно. Тобто ніяких особистих цілей людина не переслідував, а достатнього часу для нанесення значного збитку не пройшло.
Штраф за використання магніту на лічильнику води
Яке покарання за зрив пломби на водяному лічильнику? Штраф за використання магніту на лічильнику гарячої або холодної води і за воду повз лічильника.
джерело: myfine.ru
Штраф за зрив пломби на лічильнику води: правила накладення, розмір покарання і оспорювання штрафу
Напевно, кожен, хто володіє своєю житлоплощею, в курсі того, як строго держава ставиться до опломбування лічильників і карає порушників чималому штрафною санкцією.
Багато власників намагаються зменшити вартість необхідної оплати за послуги (будь-то вода, електрика або газ) і вдаються до різних хитрощів, наприклад прикріплюють магніт, з метою зменшити показання, або зовсім зривають пломбу і вручну відмотують лічильник назад.
Але як же бути тим, у кого сталося непередбачене обставина, і зрив або пошкодження пломби відбулися випадково, наприклад з вини домашнього вихованця, при збиранні, або ж під час невідкладних ремонтних робіт, невже теж доведеться обов'язково платити державі штраф?
Що робити при випадковому пошкодженні пломби лічильника на воду
Зрив пломби може бути через необережність
- Перше: необхідно написати акт про факт несанкціонованого зняття пломби;
- Друге: подати заявку про повторне опломбування лічильника;
- Третє: чекати приходу контролера.
У заявці обов'язково потрібно вказати причину даної неприємності, а контролер уже сам визначить наявність незаконного втручання в роботу вимірювального приладу, якщо таке є.
Якщо при складанні контролером акту, порушень даного типу виявлено не буде, а показання лічильника будуть відповідати дійсності, то штраф власникові платити не доведеться. Єдине, необхідно буде заплатити за повторне опломбування.
Правила накладення штрафу за несанкціоноване пошкодження пломби
Держава накладає досить немаленьку суму штрафу за зрив пломби. Календарна дата відліку починається з дня написання заявки (старт буде з того числа, яке зазначено в ній), в іншому випадку, якщо власник попередньо її не оформив, числом відліку буде вважатися дата останнього зняття показань з індивідуального вимірювально приладу.
Сума накладаються штрафних санкцій за незаконне використання лічильника води розраховується за певною формулою: потужність ресурсоупотребляющего обладнання, вона ж пропускна здатність водопровідної труби, потрібно помножити на кількість календарних днів, протягом яких вимірювальний прилад функціонував незаконно (тобто без обов'язкового опломбування), або ж з моменту останньої перевірки показань, дата проведення якої вказана у відповідному акті.
Згідно з параграфом 62 Постанови РФ № 354 від 06. 05. 2013 року, необхідний розрахунок ведеться в режимі цілодобового споживання води.
Нюанси нарахування штрафу, що слід знати
Зірвали пломбу? Викликайте контролера!
Навіть якщо ви законослухняний громадянин, який в обов'язковому порядку сплачує штраф за порушення і слід всіма правилами, ви все одно повинні знати свої права. Уявімо ситуацію:
Ви проводили прибирання в своїй квартирі, під час якої випадково зірвали пломбу на лічильнику води. Як годиться, першим ділом написали заявку про повторне підключення та опломбування лічильника і чекаєте приходу контролера. Контролер приходить, скажімо, через дванадцять календарних днів, складає акт і дає вам на підпис.
Отже, необхідно з усією відповідальністю підійти до підписання і уважно все прочитати, адже можлива така ситуація, коли в акті зазначено не те число, коли ви оформили заявку, а число приходу контролера, який в свою чергу виправдовує свою затримку неможливістю зв'язатися з вами.
Якщо ви впевнені що ніхто вам не дзвонив і не збираєтеся переплачувати, то ви маєте право оскаржити дану ситуацію, для цього слід зробити роздруківку мобільного та стаціонарного телефону. Можливо хтось бачив факт пошкодження пломби і може виступити як свідок (сусідка, що приходив сантехнік, можливо пошкодження сталося при заміні трубопроводу і так далі).
Якщо ви не згодні з прийнятим рішенням або сумою нарахованого штрафу, у вас є законна можливість його оскаржити і довести свою правоту.
Розміри штрафів, що накладаються за зрив пломби на лічильнику води:
- 200-300 рублів. Такий штраф вважається стандартним при зриві пломби, якщо керуючий орган не виявив незаконного втручання в роботу вимірювального приладу. Дане правило відповідає ст. 19 п. 2 КпАП РФ.
- Стандартна сума в п'ятикратному розмірі. Такий штраф повинні заплатити громадяни, в будинку яких було виявлено порушення у вигляді приєднання магніту або підключення мимо лічильника. Дане правило відповідає ст. 7 п. 27 КпАП РФ.
- Сума досягає 300 тис. Рублів або позбавлення волі строком на 2 роки. Таке покарання може чекати недобросовісних мешканців, незаконно підключилися до водопроводу або використовують магніти. Дане правило відповідає ст. 165 Кримінального Кодексу Російської Федерації.
Що слід знати при оскарженні накладеного штрафу
Пломби на лічильнику води - обов'язкова умова!
Якщо ви не згодні з рішенням суду, ви завжди можете оскаржити його або подати зустрічний позов в наступних випадках:
- Була порушена політика складання акту працівниками керуючого органу;
- Відсутність у вас вдома зазначених в акті порушень;
- Зрив пломби було здійснено самими працівниками водоканалу (на жаль такі ситуації трапляються, з метою подальшого накладення штрафу).
Обов'язково слід знати:
- Нічого не вдасться довести, якщо в приміщенні було знайдено магніт або інше серйозне порушення.
- Якщо житлове приміщення взято в оренду, то вся відповідальність лягає на проживають в квартирі (або будинку) наймачів, а не на орендодавця.
- Виписати штраф має право виключно судовий орган. Працівники ЖЕКу або керуюча компанія не наділені такими повноваженнями (вони можуть лише нарахувати суму за використання ресурсів в цей період за тарифом, передбаченим для приміщень без вимірювального приладу).
Наявність пломби вкрай важливо, тому слід уважно стежити за її цілісністю, особливо якщо в будинку проживають маленькі діти або домашні вихованці. При взятті житла в оренду або покупку нової житлоплощі слід відразу перевірити пломби на цілісність, щоб через якийсь час не сплив вкрай неприємний сюрприз, адже відповідальність буде лежати тільки на вас.
У мене контролери перевіряли лічильник на воду.В квартирі була одна племянніца.Составілі акт перевірки, вказавши що центр пломби зірвано і відреагувало на піднесений магніт.Теперь запевняють, що я користувалася магнітом. Але до пломби я ніколи не торкалася, магніти не пользовалась.Как можна довести свою невіновность.Контролерам цим я недоверяю.І кого запросити щоб перевірити цілісність пломби.
Добридень! Водоканал при перевірці нарахував по перетину труби за зрив (пошкодження) пломби постачальника на водяному лічильнику. Якщо постачальник не має рації, на що послатися і куди звернеться (постачальник відмовляється робити перерахунок).
Воооще-то береться за середнім за 6 місяців. За перетину вони не праві.
Сталася така проблема. Прийшов контролер перевіряти лічильник води, побачив що пломба нібито порушена, сказав, що лічильник на перевірку. віднесли все добре препроверілі. Потім прийшла квитанція на 13 тис рублів штрафу, порахували норму на людину 7 кубів в десятикратному розмірі за mhb місяці. Скажіть це нормально взагалі, на підставі якого закону йде такий розрахунок? якщо я випадково раптом порушила пломбу і прийшов контролер на слід день, значить я повинна заплатити такий штраф, є якісь важелі вирішення цієї проблеми?
Після перевірки приладів обліку води майстер написав в акті, що неправильно опломбовані лічильники. Пломби не зірвати і не пошкоджені. До цього вже була перевірка і все було нормально. Що тепер робити?
Доброго дня!! підкажіть дитина зірвав пломбу на лічильнику який буде штраф ??
Доброго дня! Подивіться п.34 Постанови Уряду РФ № 354. При виявленні зриву пломби необхідно повідомити в диспетчерську службу і обов'язково продублювати заявою (з відміткою про прийом) в свою керуючу організацію або в ресурсопостачальних організацію (при наявності у вас прямих договорів) Штраф можуть виписати тільки уповноважені органи відповідно до КоАП РФ керуюча організація має право застосувати норматив з дати виявлення зриву, але не біліше останніх 3 розрахункових періодів (п. 59 а) ПП РФ № 354) але не штраф і взяти оплату за повтор ую опламбіровку
Ознайомтесь з Главою 4 п.31 ПП РФ № 354 де чітко сказано про те, що виконавець, тобто керуюча організація або ресурсопостачальних організація здійснює зняття показань, але не частіше 1 разу на 3 місяці, проводить перевірку і заміну (або інша стороння організація має право здійснювати цей вид діяльності приналичии договору з управ. організацією) і опломбування приладів обліку. Відповідно майстер при виявленні неправильності установки пломб, але природно не зрив пломб, зобов'язаний скласти акт і направити контролера або слюсаря для повторної опломбування при цьому плата не стягується тому це була помилка з боку управ. організації. а не ваша вина.
Донарахування за зрив пломби проводиться на підставі п 34; п 59 ППРФ № 354 відповідно до п.42 додаток 2 формула (1) ППРФ № 354 по нормативу із застосуванням підвищуючого коефіцієнта з дати останнього обходу (огляду) контролером і зняття показань ІПУ (індивідуальних приладів обліку), але не більше останніх 3 розрахункових періодів. Норматив споживання води на одного зареєстрованого людини в житловому приміщенні становить 4,5 куб. по ХВП, 3,5 по ГВС і помножені на коефіцієнт 1,6%
зверніться в будь-яку організацію має ліцензію на здійснення проведення перевірок правильності показань споживання ресурсів. Ссетчікі знімати і везти нікуди не потрібно. Півроку по ІПУ (ХВП, ГВП) проводиться на місці (без зняття) Після перевірки вам видається свідоцтво на кожен ІПУ про проходження перевірки, правильності (працездатності) ІПУ і продовження міжповірочного інтервалу. Міжповірочні інтервали для водомірів різні (в залежності від виробника) від 4 до 6 років, (дані вказані в паспортах ІПУ) строк придатності не зазначено., Тобто кожні 4-6 років необхідно проводити перевірку і дивитися на висновок (придатний ІПУ чи ні). Для лічильників електроенергії з класом точності 2 та вище термін роботи 32 роки, міжповірочний інтервал 16 років.
При ремонті водопроводу була зірвана пломба на лічильнику. Хто б знав що про це потрібно відразу повідомити в водоканал в 3 денний термін. Вообщем нагрянула перевірка ми їм одразу Обьясняю ситуацію. Вони мовчки складають акт і потім кажуть що нам в цьому році змінювати лічильник і можна поміняти його і опломбувати так буде пломбування безкоштовно. Раз все одно його міняти все відразу робити. Потім каже ви поміняєте лічильник напишіть заяву вам опломбують протягом місяця. За цей місяць вам порахують за тарифом без лічильника 10куб на людину. І за останні 3 місяці тому що була зірвана пломба. Я їм кажу що вона зірвана 1Тиждень назад але вони сильно не слухають. Тим більше все це пояснення було після того як я підписала акт. Поїхала в водоканал вони мені вважають за останні 3 місяці за 6.7куб на людину і все це в в десятикратному розмірі. Вобщем виставили рахунок за 4 чол. 65000 руб. Я в шоці. Вони кажуть що це не штраф а донарахування за зрив пломби. Дають правда розстрочку на 12 міс. Скажіть будь ласка це взагалі законно так дійсно має бути
Шановна Тетяна! Ваша ситуация требует детального розбор фахівцем. Тут в коментарях ми Обговорюємо Зміст опублікованіх статей та простих жіттєвіх СИТУАЦІЙ. Зверніться за контактними номерами формам або Вказаним телефонами до наших фахівців. Запішіться на консультацію, все послуги абсолютно безкоштовні Вимоги. Для участі в консультації підготуйте документи, які є у вас з цього питання. Це необхідно для того, щоб не вивчивши документи, не вводити вас в оману.
Який грозит штраф за зрів пломбіро на лічільніку води?
Знімати пломбу з лічильника категорично не можна! За це слід покарання у вигляді штрафу! Який розмір його і правила накладення - дізнайтеся зі статті.
джерело: juristpomog.com
Які наслідки установки магніту на лічильник води?
Кожна людина економить, як може - хтось використовує легальні варіанти, а хтось йде проти закону. Рішення поставити магніт на лічильник води, наслідки якого можуть бути не дуже веселими неправильне, але багато на нього йдуть навіть не замислюючись до чого це може привести.
незаконна економія
Для того щоб уповільнити або зовсім зупинити лічильник доморощені винахідники пропонують використовувати неодимовий магніт. Що цікаво, оголошень про продаж цього пристосування багато, але вона не дає ніякої конкретики, що не провокує ретельні перевірки з боку контролюючих органів.
Цікаво! Неодимовий магніт - це рідкоземельні магніт, який відрізняється високою відриває здатністю. Використовується в різних сферах: сільському господарстві, промисловості, медицині, електроніці, а тепер в побуті. У складі неодимового сплаву є залізо, бор, неодим. Особливість його в низькому показнику розмагнічування, саме тому його вийти використовувати дуже довго.
Для того щоб зрозуміти, як відбувається «економія» слід розібратися в механізмі впливу магніту на лічильник. В такому точному приладі рухається вода, вона своїм потоком обертає крильчатку. Ця деталь пластикова, але в ній є металева вставка. За рахунок обертання крильчатки показники лічильника змінюються. Якщо поставити в безпосередній близькості потужний магніт, можна загальмувати обертання крильчатки, а значить, і збільшення показника на лічильнику. Чим сильніше магніт, тим істотніше вплив, аж до повної зупинки.
Для боротьби з такими любителями заощадити багато виробників сучасних лічильників роблять їх з матеріалів, до яких магніти не прилипають. Деякі йдуть ще далі і монтують в них модуль передачі даних, який сповіщає, якщо була спроба впливу на прилад.
Для додаткового захисту при установці лічильника використовується спеціальна паперова пломба, яка при піднесенні до неї магніту змінює колір. Дізнатися таку наклейку можна по напису «анти-магніт».
Наслідки використання магніту на лічильнику води
Всім хто наважується таким методом економити слід знати, що є певні наслідки, яких практично неможливо уникнути, а саме:
- Лічильник повністю виходить з ладу через розмагнічування окремих його компонентів. Це відбувається саме через дії магнітом. Звичайно, встановлювати новий доведеться за рахунок споживача. При визначенні поломки факт використання магнітів виявити можна досить легко. І якщо припущення будуть правильними, то порушника чекає штраф в розмірі кількості використаної води за останні 6 місяців помножене на 10. Якщо порушення виявиться повторно, то може бути навіть заведено кримінальну справу.
- Намагнічення корпусу, що можна визначити таким приладом як Тесламетр.
- Однозначно зіпсовані відносини з сусідами, якщо їм вже доводилося оплачувати загальні рахунки за недостачу по квартирним і загальнобудинкового лічильників. Керуюча компанія однозначно оголосить про факт порушення привселюдно.
- Можуть поставити на облік, як порушника в компанії з продажу комунальних послуг.
- Є ризик, що воду для конкретної квартири перекриють, і зупиняти лічильник взагалі не доведеться.
Зверніть увагу! Якщо справа доходить до суду, то він стає на бік позивача, тому сподіватися на те, що вдасться захистити свої права в суді, не варто.
Що цікаво, сам факт продажу таких магнітів на будівельних ринках і в інтернеті криміналом не є, адже їх застосування досить широке. Саме як прилад для установки лічильників він не рекламується, тому до продавців претензій бути не може взагалі.
неврахована вода
В результаті використання магніту, лічильник показує витрата води набагато менше, ніж є по факту. Але не варто забувати, що крім квартирного приладу обліку є ще і загальнобудинковий. Виявивши різницю в показниках, які контролюють органи розділяти утворилася недостачу між усіма мешканцями будинку. Все одно платити доведеться, а якщо хтось із сусідів не має такої можливості до того ж чому вони повинні платити за вас.
Але і це не найгірше наслідок використання магніту на лічильник води, подібна недостача - це підстава для поголовної перевірки всіх користувачів, на предмет шахрайства. Наслідки для порушників, яких виявили:
- Великий штраф.
- Кримінальна відповідальність, можна отримати до 3 років ув'язнення.
Зупинка і уповільнення лічильника розглядається як крадіжка енергетичних ресурсів, що природно веде до кримінальної відповідальності.
Якщо контролер виявляє магніт, а надто швидко його зняти, не вийти, так як він дуже міцний сидить на металі, він складає протокол і виписує штраф.
Перевірка неправомірних дій
Якщо надійшов сигнал про використання магніту, контролери можуть визначити чи був факт порушення досить легко, а саме:
- Візуальне підтвердження. Тобто, якщо магніт є на лічильнику, то тут двозначності бути не може, все і так ясно.
- Тесламетр - це спеціальний прилад для перевірки намагнічений прилад чи ні. Але подібний пристрій досить дороге для ЖЕКів та більшості керуючих компаній.
- Антмагнітние пломби і вбудований радіомодуль - про них було сказано вище.
Ризик для здоров'я
Ті хто купують подібні пристосування навряд чи замислюються над наслідками, причому це не тільки шкоду своїй же репутації, фінансових збитків, якщо обман буде виявлений, але і реальний фізичну шкоду. Часто вже на етапі установки магніту на лічильник можна отримати травму. Це відбувається саме через те, що неодимовий магніт має високу силу зчеплення. Він, маючи розміри всього 5х7 см, настільки швидко прилипає до металу, що якщо вчасно не прибрати з-під нього пальці можна навіть кістка роздрібнити. Сила впливу його на кшталт удару молотком по пальцю.
Крім того, перебування в будинку неодимового магніту протипоказано в разі якщо у когось із членів сім'ї є кардіостимулятор. Якщо відбувається розмагнічування медичного приладу, наслідки будуть летальними. Небезпечні вони і в разі знаходження в будинку дітей.
«Гуляють» по інтернету вигідні пропозиції по економії ресурсів, зокрема води, досить сумнівні, тому не варто йти на подібні виверти. Економити воду, яка є таким, що вичерпується ресурсом можна іншими, більш цивілізованими методами.
Магніт на лічильник води: наслідки, покарання, економія, ризики
Які наслідки установки магніту на лічильник води. Навіщо використовують сповільнювачі лічильників, чим загрожує подібна економія і чому використовувати такі методи дуже небезпечно.
джерело: papinian.ru
Скажіть це нормально взагалі, на підставі якого закону йде такий розрахунок?Кщо я випадково раптом порушила пломбу і прийшов контролер на слід день, значить я повинна заплатити такий штраф, є якісь важелі вирішення цієї проблеми?
Що тепер робити?
Підкажіть дитина зірвав пломбу на лічильнику який буде штраф ?
Який грозит штраф за зрів пломбіро на лічільніку води?