Реклама
Реклама
Реклама

Вода проти целюліту. Лікувальні та цілющі властивості води, функції води


Вода - необхідна всьому живому поживна речовина, про значущість якого для організму ми часто забуваємо і ставимося до цього великого дару природи, до цієї чарівної цілющою субстанції (вологи), що дає життя всім рослинам і тваринам на Землі, негідно, як до само собою зрозуміле. А тим часом вода, займаючи друге місце за значимістю для будь-якого живого організму після кисню, є одним з найбільш життєво 150 необхідних і незамінних для людського організму речовин, і якщо без їжі людина може обходитися досить довго, то без води вона не проживе й кількох днів .


Вода - основа життя на нашій планеті і носій життя в організмі - вимагає до себе поваги. Вода регулює температуру тіла людини, разом з водою в кожну клітину нашого організму надходить кисень, так необхідний для життєдіяльності, за допомогою води з організму виводяться продукти обміну, змащуються суглоби, підтримується активний стан імунної системи. Для нормальної життєдіяльності кожна окрема клітина нашого тіла обов'язково повинна містити воду. Наявність води надзвичайно важливо для травлення і засвоєння їжі з шлунково-кишкового тракту, а також для виведення продуктів виділення. На додаток до перерахованих вище найважливішим її для людини функцій, вода є найкращим природним природним зволожувачем для всіх органів і тканин людського організму, іншими словами, вона гидратирует наше тіло зсередини, забезпечуючи тканинам і шкірі пружність, вологість і, як наслідок, моложавість. Вода становить приблизно 65% загальної маси тіла людини, а якщо говорити про її процентний вміст в печінці і селезінці, то тут воно і того більше - до 80%.


У харчуванні людини вода виконує не тільки функцію інертного розчинника, вона є фізико-хімічної середовищем, в контакті з якої багато речовини набувають колоїдну форму.

Питний режим визначається багатьма факторами: температурою навколишнього середовища, характером і тяжкістю виконуваної людиною роботи, його віком та станом здоров'я, харчовим раціоном і режимом харчування. Якщо, наприклад, після жирної їжі слід блюдо, багате вуглеводами, води в організмі затримується трохи більше, і це в цілому сприяє кращому травленню. Стакан холодної води, випитої натщесерце, посилює скорочення (перистальтику) кишечника, що в ряді випадків допомагає долати так звані звичні запори.

Зауважу, що дуже холодне питво після рясної жирної їжі сприяє більшому знаходженню харчової грудки в шлунку, що, в свою чергу, може проявлятися неприємним почуттям розпирання в надчеревній ділянці, надлишкової кишковою перистальтикою і навіть рідким стільцем. А ось розбавлена ​​теплою, гарячою водою, а тому кашкоподібна їжа швидше покидає шлунок. При цьому почуття голоду може наступити набагато раніше, ніж усмокталася в кишечнику попередня порція їжі. Що ж стосується їжі всухом'ятку, то вона як така небажана будь-кому. Особливо треба запивати бутерброди, сухарі, бублики, галети.


Однією із складових частин боротьби з целюлітом є обов'язкове вживання великої кількості води, тому що вода, як ніщо інше найкраще очищає ваш організм, будучи єдиним сечогінним засобом, не завдає абсолютно ніякої шкоди здоров'ю. Вода виводить шкідливі речовини за допомогою виділення тілом поту і випускання сечі, в результаті чого відбувається очищення клітин від продуктів обміну, що перешкоджають мікроциркуляції. Якщо вживається вами кількість води недостатньо, в тканинах виникають застійні явища, внаслідок чого створюються сприятливі умови для розвитку целюліту. А це як раз те, з чим ми боремося і від чого хочемо позбутися. Вода, якщо її пити в належній кількості і в потрібний час, робить величезний позитивний вплив на процес очищення внутрішнього середовища нашого тіла. Але хочу попередити, що пити дуже багато води теж не можна.


Вода є не тільки основною речовиною, яке прискорює позбавлення від целюліту - вживання води відіграє важливу роль для підтримки «ідеального» ваги. Для тих людей, у яких є тенденція до затримки рідини в організмі, вода допомагає позбутися від цієї недуги. Хоча існує широко поширена помилка щодо того, що процес затримки рідини в тканинах викликається вживанням великої кількості води, все зовсім не так. Затримка води в тканинах нашого організму викликається наявністю натрію або, простіше кажучи, вживанням солі. Вживання ж чистої води як раз перешкоджає цьому процесу.

Отже, скільки ж води насправді потрібно нашому тілу? Деякі стверджують, що добова норма води повинна становити мало не 5 літрів. З цим важко погодитися. Як і в усьому іншому, тут також завжди дотримуйтесь принципу «поміркованості»: гармонії тіла можна досягти, якщо вживати помірну кількість води і їжі.


Я раджу протягом дня пити невеликими ковтками гарячу воду, приблизно 3 літри.

Вода розрізняється за своїм складом в залежності від джерела: річкова, підземна, артезіанська, колодязна, опріснення, мінеральна та інші.

Мінеральна вода, тала вода, сечогінні засоби

Повернутися до початку розділу Боротьба з целюлітом
Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я
Отже, скільки ж води насправді потрібно нашому тілу?