Реклама
Реклама
Реклама

Як платити віртуальними грошима

Миттєво сплатити стільниковий зв'язок, телебачення, інтернет, відправити гроші одному, заплатити за електроенергію і воду, підняти свій рейтинг в службах знайомств, погасити кредит, купити книгу, компакт-диск, цифрову техніку - все це дозволяють зробити десятки систем електронних платежів. Хоча до цих пір попит на їхні послуги відстає від пропозиції. Хтось боїться за збереження грошей, хтось через незнання принципово відмовляється платити через Інтернет. Спробуємо показати на прикладах, як це працює і чому інтернет-платежі - це зручно, просто і безпечно.

WebMoney і додаток для соцмережі «Вконтакте»

webmoney.ru

Напевно, навіть самий недосвідчений користувач обов'язково хоч щось та чув про електронні гроші або інтернет-платежі Напевно, навіть самий недосвідчений користувач обов'язково хоч щось та чув про електронні гроші або інтернет-платежі. У більшості останні чітко асоціюються зі словом «вебмані». Що не дивно: система WebMoney працюєте 1998 року і зараз - номер один в рунеті за кількістю зареєстрованих в ній клієнтів. На її частку припадає найбільша частина обсягу інтернет-платежів в СНД. Простіше кажучи, відкривши рахунок в WebMoney, можна бути впевненим в тому, що цими електронними грошима ви зможете миттєво оплатити товари або послуги практично будь-якого онлайн-сервісу або інтернет-магазину. І не тільки вітчизняного, але і в деяких випадках західного.

Прагнучи будь-що-будь розширити число прихильників інтернет-розрахунків, платіжні системи зробили в цьому році дуже рішучий крок, прийшовши в соціальні мережі. Для порівняння, в системі WebMoney зареєстровано понад 8 млн. Користувачів, а у соціальній мережі «Вконтакте» цих користувачів вже понад 43 млн. Усвідомлюючи, що «класична система Вебмані» (з її додатками для онлайн-розрахунків Keeper Classic або Keeper Light) все ж скрутна в освоєнні для новачків, WebMoney запустила для користувачів «Вконтакте» спеціальний платіжний додаток. Воно легко інтегрується і налаштовується безпосередньо на особистій сторінці в соцмережі (за умови, що в браузері встановлена ​​остання версія флеш-плеєра). Всього кілька кліків миші, і персональний рублевий вебмані-гаманець готовий до роботи.

great-escapes-inc.com - це новинний портал зі сторінок якого можна дізнатися про найсвіжіші та достовірні авто новини, новини шоу бізнесу, кримінальні новини і події.

З його допомогою ви можете не тільки купувати голоси у «Вконтакте», а й передавати гроші друзям, виставляти рахунки і оплачувати телефон, інтернет і телебачення. Інтернет-гаманець поповнюється через платіжні термінали QIWI з комісією 5-7%. Зарахування грошей здійснюється протягом двох годин.

Мабуть, мінус цього гаманця в тому, що електронні гроші тут не можна обміняти назад на справжні. Для того щоб виводити (відправлені вам чи зароблені вами) вебмані, наприклад на банківський рахунок, потрібно все-таки розібратися з функціоналом WM-Keeper Classic. До слова, саме цей програмний продукт системи WebMoney надає максимум можливостей при інтернет-розрахунках поряд з найбільшим рівнем безпеки. Найвдаліше, на наш погляд, покроковий опис роботи з усіма додатками WebMoney дивіться на сайті Owebmoney.ru

Яндекс. гроші

money.yandex.ru

Інший вдалий приклад реалізації сервісу миттєвих інтернет-розрахунків - система Яндекс.Деньги. За популярністю, кількістю відкритих в ній рахунків і оборотів вона займає друге місце в рунеті. Система дуже і дуже щедра на всілякі знижки для своїх користувачів, а тому в ряді випадків саме Яндекс.Деньгами платити виявляється вигідніше. Більш того, якщо у вас вже є електронна пошта на «Яндексі», відкрити рахунок в Яндекс.Деньги не складе ніяких труднощів: просто користуєтеся підказками на сайті, після чого заповнюєте реєстраційну форму. Головне - вказувати тільки достовірні дані про себе. Наприклад, лише запровадивши коректні паспортні дані, ви зможете вивести ваші Яндекс.Деньги на банківський рахунок. І важливо не забути платіжний пароль (користувач придумує його при реєстрації рахунку), який знадобиться кожного разу, коли ви будете відправляти гроші з електронного гаманця.

У порівнянні з WebMoney Яндекс.Деньги, безумовно, здадуться новачкові набагато простіший в освоєнні платіжною системою. Наприклад, ви відкрили рахунок в Яндекс.Деньги, після чого ваш друг відправив вам на нього, скажімо, 300 рублів. При цьому ви завсідник служби знайомств, де періодично піднімаєте в рейтингах свою анкету за певну плату, і платите ви тільки Яндекс.Деньгами через 40% -ної знижки. Знаходимо на сайті Яндекс.Денег платіжну сторінку служби знайомств і натискаємо кнопку «Оплатити».

Кілька екранів з покрокові інструкції, пара кліків миші - і в підсумку миттєве зарахування грошей і 40% економії.

Ну а якщо ніхто з друзів все-таки не поповнив ваш баланс в Яндекс.Деньгах, цю операцію цілком під силу виконати і самостійно. На вибір безліч варіантів: переказ грошей з банківських карт, через системи інтернет-банкінгу та платіжні термінали, через банківські відділення, передплачені картки Яндекс.Денег. Від обраного способу введення залежить комісія і час поповнення рахунку (від декількох хвилин до декількох днів). Те ж правило справедливо і для виведення грошей з системи.

Тим, хто сумнівається в тому, що віртуальна готівку абсолютно ліквідна, слід звернути увагу на спільну програму Яндекс.Денег і російських банків: існує можливість транзакцій між платіжною системою і рахунком банківської карти користувача. Таких партнерів у Яндекса поки три, найбільший - «Альфа-банк».

Roboxchange

Двома описаними системами пропозицію на ринку віртуальної готівки не обмежується Двома описаними системами пропозицію на ринку віртуальної готівки не обмежується. Працюючих на ньому компаній так багато, що виник цілий додатковий бізнес з багатомільйонними оборотами - по обміну електронних грошей.

І знову візьмемо простий приклад: обміняємо частина наявних у нас невитрачених Яндекс.Денег на вебмані. Для цього ми скористаємося можливостями одного з найбільш відомих обмінних пунктів інтернет-валют Roboxchange. Наприклад, ви зареєстровані в соціальній мережі «Вконтакте» - заходимо на сторінку robox.vkontakte.ru. Справа знаходимо розділ «Додатки», в якому натискаємо на посилання з написом «Roboxchange - обмін електронних грошей» (докладний звіт про тестування додатка дивіться на MoneyNews). У завантаживши вікні вибираємо напрям обміну «Віддаю-Отримую». За умовчанням встановлено потрібне нам напрямок обміну: «Яндекс.Деньги - WMR». Потім сайт підкаже нам, скільки ми отримаємо грошей на WMR-гаманець з урахуванням комісії Roboxchange при виведенні певної суми з Яндекс.Денег. Обов'язково вказуємо адресу пошти, а в поле WMR вводимо номер вебмані-гаманця, прив'язаного, наприклад, на сторінку у «Вконтакте».

Підтверджуємо операцію у вікні програми Roboxchange, після чого система перекидає нас на сторінку в платіжній системі Яндекс.Деньги, де треба ввести пароль (пам'ятаєте, той самий, який ми вказали при реєстрації рахунку в Яндекс.Деньгах).

Повертаємося на сторінку додатка WebMoney в «Вконтакте», де бачимо зараховані на рахунок 9,02 WMR (еквівалент російського рубля), після чого купуємо один голос. На рахунку залишається 1,96 WMR, а в соціальній мережі у нас з'являється один невикористаний голос, який можна витратити на підняття рейтингу.

Зрозуміло, Roboxchange цілком собі прекрасно функціонує і поза соцмережі «Вконтакте». Статус платіжного агрегатора дозволяє не тільки акумулювати роботу з безліччю електронних валют, а й оплачувати безліч товарів і послуг.

Другий за величиною обмінний пункт - Onlinechange. com. Дізнатися про тих, хто змінює електронну валюту, і вибрати найкращі курси можна на сайті MoneyRates.

PayPal

paypal.com

При купівлі товарів або послуг на зарубіжних сайтах часто виникають ситуації, коли продавець не приймає ні знайомі вебмані, ні Яндекс.Деньги. На Заході (та й на Сході теж) ринок електронних платежів розвивався за іншим сценарієм - там правлять бал платежі за банківськими картками. А першу партію виконує компанія PayPal (заснована, до речі, колишнім киянином математиком Максимом Левчина). Клієнтами PayPal стали вже понад 180 млн. Чоловік по всьому світу.

Нещодавно у цієї системи інтернет-платежів з'явився російськомовний сайт. Якщо витратити деякий час на прив'язку своєї кредитної картки до рахунку в PayPal, зможете оплачувати товари і послуги в два кліка на зарубіжних сайтах, не побоюючись за збереження коштів на банківському рахунку. Тримайте перед очима довідку по підключенню на сайті самої системи. Або російську інструкцію, написану ентузіастами.