Реклама
Реклама
Реклама

Перепланування однокімнатної квартири

  1. Дизайн маленької однокімнатної квартири
  2. Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну

Як правильно робиться перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну. Дизайн маленької однокімнатної квартири. Оформлення документів БТІ.

Перетворити нечисленні квадратні метри власної однокімнатній житлоплощі в комфортне і просторе житло мріє будь-який її господар. Хоча зусиль для уособлення даної мрії буде потрібно багато, але надії на ефективні зміни дають сили і терпіння господареві квартири.

Так, в жарт або всерйоз заявляють, що власне перепланування однокімнатної квартири - самий тяжкий хрест для російського дизайнера. Так як ці плани замовляють щодня, і проблема в них одна і та ж: з фактично крихітного житла влаштувати чудове справжнє житло, яке стане подобатися всій родині, часто складається з п'яти-шести чоловік.

Дизайн маленької однокімнатної квартири

Від перепланування однокімнатної квартири клієнт чекає дива. Тому початок роботи над цим планом дизайну житла традиційно починається з довгої розмови з ентузіастом-замовником про те, що одиничка - це так чи інакше компроміс між обмеженим існуванням і окремою квартирою, і спроба, власне, відшукати більш відповідний метод компонування різних функціональних зон.

В першу чергу стандартна одиничка - це маленька передпокій (3-4 кв. М), суміщений туалет, центральна кухня і спальня, яка максимально може потягнути на 20 квадратних метрів.

Дизайнерської ідеї розвернутися на такий площі занадто важко. Хоча трощити капітальні стіни абсолютно ні до чого, як часто виявляється.


Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну

Ідеологія плану перепланування однокімнатної квартири має визначатися складом сім'ї. Таке незначне по метражу житлове місце має працювати і для повноцінного дозвілля, і для сну, і для роботи.

Так як, коли креслення замовив самотня людина, то досить посадити його спальне місце за ширмою, а все інше місце зробити в популярну і велику студію.
Хоча абсолютно інший підхід до сім'ям з дітьми. Тут звичайно знадобиться перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну. Це цілком реально зробити, пожертвувавши кухнею. Для всього кухонного обладнання шукається інший малогабаритний куточок, а звичайна зона для готування буде частиною кімнати для гостей або ж їдальнею.

Так вийде кухня-ніша, де обов'язкові стануть вентиляція і витяжка, здатні бути красивим складової дизайну. На місці ж колишньої кухні зараз стане житлова зона.
Хоча за документами БТІ вона буде зобов'язана пройти лише як «офіс», так як над кухонним стояком робити зону відпочинку не дозволено офіційно. Але ж толково санкціонована система вентиляції здатна врятувати від непотрібних кухонних ароматів.

В даний час майже всі люди готові радикально поступатися зручностями через бажаного збільшення площі. І ніякі доводи майстерних професіоналів не можуть допомогти.

Хоча, тільки почавши жити в квартирі без ванної кімнати, стінок, і коридору, у всіх виникає питання: «А чи варто було так робити?». Промахи перепланування однокімнатної квартири поправляти недешево і довго. Внаслідок цього прислухатися до професіоналів експертам все ж варто!

Читайте також: Переваги двокімнатної квартири

Хоча, тільки почавши жити в квартирі без ванної кімнати, стінок, і коридору, у всіх виникає питання: «А чи варто було так робити?