- З чого почати
- Оформлення інтер'єру малогабаритної квартири
- Поради дизайнерів
- Про дизайн квартири в хрущовці
- ДИЗАЙН однокімнатну квартиру в РІЗНИХ СТИЛЯХ
- ШАЛЕНИЙ ФЬЮЖН
- ВИШУКАНИЙ АР-ДЕКО
- Приклади ДИЗАЙНУ однокімнатну квартиру 40 КВ М
- Гарний дизайн квартири студії 40 кв м - фото і план житла
- Український дизайн квартири 40 кв м - фото і 3D проект
- Скандинавський дизайн однокімнатної квартири 35 кв м
- Яскравий сучасний дизайн однокімнатної квартири 40 кв м
- Незвичайне планування і дизайн 1 кімнатної квартири 40 кв м
- Однокімнатна квартира 40 кв м для матері і дочки
- Розкішний дизайн квартири площею всього 35 кв. м.
- Сучасний дизайн квартири 40 кв. м. в стилі китайський мінімалізм
- Дизайн однокімнатної квартири 35 кв. м.
- Квартира площею 35 кв. м.
- Дизайн квартири 35² для сім'ї з дитиною
Судячи з інтересу до заголовку цієї статті, ви є тією людиною, яка мріє і горить бажанням перетворити свою однокімнатну квартиру в комфортабельне приміщення. Природно постає запитання, як це зробити? Про це і піде мова в цій статті.
Відразу хочеться загострити вашу увагу на одну особливість «перебудови»: не слід забувати, що квартира повинна бути не тільки функціональною. Стильність і затишок теж входять в задачу зі зміни її вигляду. Слід так виконати її дизайн, щоб в ній було все необхідне для вас, але без шкоди простору. Що необхідно - це вже вирішувати вам. Застосовуючи різні варіанти дизайну, можна свою кімнату «однушку» перетворити в досить-таки привабливу квартиру.
Але тут треба зробити уточнення. Одна справа, коли власником кімнати є холостяк, який і зовсім інша, коли в ній живе молода сім'я. Тому в кожному випадку потрібен свій підхід. Для молодої сім'ї вже потрібно, як мінімум, така однокімнатна квартира.
З чого почати
Місця багато не буває! Велика площа зазвичай витрачається нераціонально. А ті з нас, хто живе в однокімнатних малогабаритних квартирах, волею чи неволею звикає до того, що потрібно використовувати кожен сантиметр свого житла найбільш продумано.
З плану. Робимо план своєї однокімнатної квартири з урахуванням своїх запитів до неї. Головне завдання - це збільшення простору, як фізичного, так і візуального. Для реалізації задуманого, в першу чергу, слід грамотно виконати перепланування квартири. При цьому не слід забувати про дотримання її законності. Проект перепланування повинен бути обов'язково затверджений відповідними службами.
Найпоширенішим і легким варіантом збільшення фізичного простору є ліквідація стін-перегородок між основним приміщенням і допоміжними. Найчастіше забирається перегородка між залом (якщо завгодно, вітальні) і кухнею. Об'єднання з кухнею - не найкращий варіант, тому що кухня повинна бути відділена від загального простору квартири. Не всі запахи кухні пестять нюх. Але ваше бажання перебувати у вільному просторі відсуває на другий план цей негатив. Зрештою, з кухні доносяться частіше «смачні» запахи.
тутви дізнаєтеся якими правилами для створення ідеального інтер'єру у вітальні
Оформлення інтер'єру малогабаритної квартири
У більшості з нас не завжди вийде самостійно продумати інтер'єр однокімнатної квартири правильно, часто доводиться вдаватися до допомоги професійних студій. Особливо це стосується розробки проектів, так як поєднати всі функції в маленькому просторі дуже важко. Маленька квартира повинна мати зону відпочинку, робочий куточок, місце для трапез, дитячу зону, та й при цьому всім в малогабарітке має бути вільний простір !!! Не просте завдання ... Але переживати не потрібно, я приведу безліч порад і правил з облаштування та ремонту маленької квартири, яка стане предметом захоплення оточуючих.
Поради дизайнерів
У цьому розділі зібрані найцікавіші поради дизайнерів, які значно полегшать вашу головний біль з приводу інтер'єру в малогабарітке. Тож почнемо:
- Найкращим стилем для оформлення інтер'єру маленької квартири можна вважати мінімалізм. І це абсолютно не означає, що з меблів в будинку буде тільки стіл і диван, а ще гірше матрац на підлозі. Ні, це зовсім не відноситься до напрямку мінімалізм. Меблів дійсно багато не потрібно, але кожен предмет повинен поєднувати в собі кілька призначень одночасно. При виборі меблів зверніть увагу на предмети, що трансформуються. Це може бути стіл, який перетворюється до вечора в ліжко. Або диван з вбудованою стільницею замість журнального столу. І звичайно, ідеальним варіантом для маленьких квартир, стане виготовлення меблів на замовлення. Це значно збільшить вільну площу, так як меблі буде займати тільки ту частину кімнати, яку необхідно.
- Інтер'єр повинен бути «повітряним» - нам обов'язково знадобляться дзеркальні поверхні, перегородки з тонкої напівпрозорої тканини або ж з матового загартованого скла. Малогабаритку потрібно зонувати грамотно !!! Якщо немає необхідності в перегородках, ми можемо розмежувати кімнату при обробці. Тільки комбінувати оздоблювальні матеріали теж треба правильно. Пол теж можна застелити різними матеріалами - наприклад, на кухні і в передпокої плитка, а гостьова зона відділена ламінатом. При цьому непогано було б ще і постелити невеликий килимок в «спальному п'ятачку». Це один з можливих варіантів зонування в малогабарітке. Нам ще потрібно підкреслити різні зони в квартирі світлом, тоді загальна картинка в будинку стане точною.
- Темні відтінки або навпаки, занадто яскраві в маленькій квартирі можна використовувати повсюдно. Навіть якщо дуже хочеться - можна і навіть потрібно зробити пару акцентів. Дуже незвично виглядає інтер'єр, в якому стеля виконана в насиченому темному кольорі, а стіни і підлогу зроблені білими. Або більш традиційний варіант, коли все навпаки. Стеля і стіни світлі або білі, а підлога виконана в темних кольорах. Ну і природно, краще віддати перевагу світлим відтінкам.
- Якщо в квартирі є не несуть стіни, які можна розібрати без дозволу, то це краще зробити. Вони ріжуть простір, і роблять маленьке - ще меншим. Квартири студії, може, і не всім підходять, зате на площі в 36 квадратів поміщається купа корисних предметів, які при правильній розстановці перетворять квартиру в 56 квадратів ... Тільки, на жаль, візуально.
Щоб наші однушки візуально стали просторіше треба уникати перевантаженості одного єдиного приміщення - досить уже купувати статуетки в поїздках! Вікна також не варто перевантажувати тканиною, краще використовувати тонкі вуалі або римські штори, ніж ламбрекени. Від сусідських очей можна сховатися, якщо встановити рулонні штори на скла з щільною тканини. Та й до речі, я забула сказати про побутову техніку. Маленькі квартири повинні мати мобільну техніку, точніше господарі, тобто ми з вами, повинні її мати. Телевізор краще встановлювати на поворотному кронштейні, а акустику відразу монтувати по стелі кімнати.
Малогабаритна однокімнатна квартира повинна бути функціональною і сучасної, бабусині шафи потрібно прибирати, замінивши її трансформуються предметами меблів.
Де і як розташувати пральну машину в маленькій ванній? відповідь тут .
Про дизайн квартири в хрущовці
Кімната, кухня, передпокій, суміщений санвузол, маленька комора та балкон, якщо поверх не перший - ось і весь простір однокімнатної хрущовки в Москві та інших містах на пострадянському просторі. Всього близько 28 квадратом площі, на якій ми повинні розмістити все необхідне. Вже бачу округлилися очі читачів, і німе запитання - як?!? Організація простору в таких квартирах стоїть нарівні з функціоналом. Немає нічого неможливого - і це дійсно так.
Почну від входу. Перше приміщення - передпокій. Зазвичай це вузький коридор, в якому всього повно, а настати ніде. Щоб зробити передпокій в хрущовці просторій і при цьому зберегти покладені на неї функції, можна вчинити так:
- При наявності суміжній комори, переробляємо її під місткий шафа, а на стіні вітальні можна повісити пару гачків для повсякденного одягу. Дзеркало візуально розширить простір, і перед виходом з дому його зручно використовувати. Можна встановити вузьку Обувниці з сидінням зверху або поставити пуфи з пустотами всередині.
- Геометрія передпокої в хрущовці може бути різною. Для витягнутих приміщень можна використовувати компактний шафа-купе або кутовий шафа. Але дзеркало, бажано високу, має бути в будь-якому будинку. А ось від зайвих деталей (вази, полиці для дрібниць і ін.) Треба відмовитися. Приміщення краще зробити світлим, і це стосується не тільки кольору обробки передпокої, а й освітлення. Найбільш вигідно встановити джерело світла недалеко від дзеркала.
Друге приміщення, яке потребує раціоналізації, це кухня хрущовки. Зазвичай шість квадратів, можливості перенесення комунікацій (газ, каналізація) у нас немає. Тому зазвичай підбирають комплект меблів з технікою, що вбудовується. Обідню зону найкраще розмістити біля вікна, а стіл може кріпитися до стіни і забиратися при необхідності. Підвіконня на кухні треба обов'язково задіяти. Причому і з нього, якщо встановити широке підвіконня, можна зробити стіл або додаткове робоче простір. Гарнітур ставлять або на 2 стіни, або ж уздовж однієї. Останній варіант мені особисто давно набрид.
Для маленьких кімнат і квартир краще вибрати мінімалізм, хай-тек або японський стиль оформлення інтер'єру. Навіть класика підійде, але тільки в компактному варіанті - меблі маленьких розмірів, мінімальну кількість класичного декору.
Кольори в приміщенні повинно бути не багато, від декоративного покриття з частим дрібним малюнком доведеться відмовитися. Можна зробити акцент на одній стіні, це може бути яскравий колір, малюнок або поєднується за кольором матеріал іншої фактури. Але завжди більш органічно виглядають кімнати з однаковим покриттям, в якому зони розділені світлом або повітряними перегородками. Багатьом подобаються полки до стелі відкритого типу, і мені в тому числі. Нижня частина може бути закрита дверцятами, але краще вибрати рівень не більше 50 см, а іншу частину залишити як є.
ДИЗАЙН однокімнатну квартиру в РІЗНИХ СТИЛЯХ
СУЧАСНИЙ ХАЙ-ТЕК
Інтер'єр скоріше схожий на чіткий креслення, ніж на просту кімнату. Основні матеріали обробки - пластик, метал і скло, окрасою є фото чорно - білого кольору або малюнок в абстрактному стилі. Ще один відрізняє елемент - жалюзі.
У стилю колірна палітра нейтральна і складається з чорних, білих, сірих, бежевих і сріблястих відтінків. Винятком може бути яскрава пляма, наприклад, картина, лампа, столик. Таким чином, можна оживити кімнату, зробити її більш привабливою і комфортною.
ШАЛЕНИЙ ФЬЮЖН
Фьюжн - це злиття всіх стильових напрямків. Можна взяти частинку прованс, лофт і інших стильових напрямків.
Але до оформлення стилю ф'южн необхідно підходити з розумом. А саме, брати до уваги спільність фактур, колірних відтінків, і взяти якийсь один базовий стиль, якому треба відповідати. Інакше злиття всіх стилів буде виглядати нерозумно з порушенням єдності стилю.
Плюс фьюжн в оригінальності - кожна людина вільна фантазувати і створювати неповторну обстановку в квартирі.
ВИШУКАНИЙ АР-ДЕКО
Відрізняють риси ар-деко - це правильність геометричних малюнків, зигзагів, наявність чорно-білих тонів, з доповненим кольором сапфіра і смарагду. Також в ар-деко переважають натуральні матеріали - хутряна або шкіряна оббивка, оксамитовий або атласний матеріал тощо.
Обличчям ар-деко прийнято вважати широкі дзеркала, блискучі і глянцеві поверхні. Перенести такий стиль дуже важко, але чим важча робота, тим красивіше результат. Що можна почерпнути з ар-деко:
- Чорно-білі відтінки;
- Меблі зі шкіри та оксамиту;
- Масивні дзеркала;
- Керамічні та бронзові фігурки;
- Килими з геометричними і зигзагоподібними малюнками.
Приклади ДИЗАЙНУ однокімнатну квартиру 40 КВ М
40 кв. м. - така середня площа однокімнатних квартир у більшості сучасних багатоповерхівок. На відміну від хрущовок, площа яких становить 28-32 кв. м, ці «одинички» пропонують більше різноманітності в плануванні і дизайні простору, і навіть відкривають можливість облаштувати 2 окремі кімнати - спальню і вітальню або загальний зал і дитячу.
У цій статті ви дізнаєтеся, що дизайн однокімнатної квартири 40 кв м може бути дуже комфортним, вільним і викликає захоплення, якщо правильно до нього підійти.
Гарний дизайн квартири студії 40 кв м - фото і план житла
Власниця цих апартаментів побажала, щоб дизайн її квартири був чистим, простим, елегантним і позачасовим. Як ви вважаєте: чи вдалося дизайнеру досягти цього?
Щоб інтер'єр виглядав просторіше, все окремі зони цієї квартири були безпосередньо пов'язані один з одним. Кухня об'єднана з вітальнею, в ванну веде прозорі двері, а спальня відгороджена від вітальні напіввідкритій перегородкою у вигляді вертикальних жалюзі. І ось замість кількох маленьких кімнаток вийшло одне, але дуже вільне і стильне приміщення!
Серед інших важливих елементів дизайну цієї квартири 40 кв м варто відзначити світлу колірну палітру і відсутність потужних підвісних світильників, які «крадуть» повітря у інтер'єру. Зверніть увагу, що вбудовані точкові світильники по периметру стелі вітальні як би відокремлюють цю зону від інших областей квартири.
Український дизайн квартири 40 кв м - фото і 3D проект
Як видно на фото, кухня тут набагато більше і зручніше, ніж в попередньому варіанті. А диван і ліжко, незважаючи на те, що стоять майже впритул, поділяються прозорою скляною перегородкою.
В результаті дизайн квартири виглядає відкритим і повітряним, а стильна плитка на кухні та у ванній приносить в неї цікаву родзинку.
Скандинавський дизайн однокімнатної квартири 35 кв м
Цей дизайн однокімнатної квартири був включений в наш список кращих проектів багато в чому завдяки тому, що тут встановлена ліжко-горище. Саме цей предмет інтер'єру в поєднанні з лаконічним скандинавським стилем, змушує це житло виглядати просторим, стильним і дуже затишним. Ну і, звичайно ж, вікно в стіні між кухнею та вітальні надає йому ще більше чарівності і свободи.
Яскравий сучасний дизайн однокімнатної квартири 40 кв м
Наступний в нашому списку - яскравий і соковитий дизайн квартири 40 кв м в місті Софії, столиці Болгарії. Концепція цього житла була натхненна LEGO, тому деякі частини інтер'єру - підставка під ТВ, полиці, кухня і навіть картини на стіні - схожі на цікавий пазл. Незважаючи на яскраві акценти, велика частина інтер'єру все ж була виконана в білому кольорі, а нейтральний дизайн спальні ідеально підходить для відпочинку і розслаблення.
Незвичайне планування і дизайн 1 кімнатної квартири 40 кв м
Ця маленька однокімнатна квартира виділяється не тільки незвичайною плануванням, а й красивою комбінацією японського і скандинавського мінімалізму. Світлі відтінки деревини та нейтральна колірна палітра тут вигідно підкреслюються синіми і жовтими деталями, в тому числі диванними подушками, м'якими сидіннями стільців і обшивкою стіни в спальній зоні. Як вам ідея?
Однокімнатна квартира 40 кв м для матері і дочки
Проект житла покликаний відповідати зростаючим потребам дитини, для чого тут було облаштовано просторе місце для навчання в комплекті з підвісними шафками для книг і інших приналежностей. Низька підставка під телевізор і такої ж висоти журнальний столик в поєднанні із загальним мінімалізмом дизайну роблять цю квартиру дуже легкою і свіжої, а темне дерево на тлі гладких білих поверхонь створює просто шикарний ефект.
Розкішний дизайн квартири площею всього 35 кв. м.
Поки ми плавно наближаємося до завершення цієї статті, вже очевидно, що прозорі скляні перегородки між залом і спальнею - це ключовий момент у створенні вільного і комфортного дизайну квартир площею до 40 кв м і перетворення маленької «одинички» в цілком зручну «двушку». Дана шикарна квартира розміром 35 квадратних метрів не стала винятком. Особливим її робить сміливий дизайн і колірна схема - замість світлих тонів і мінімалізму тут ми бачимо яскраві фіолетові і бірюзові акценти на стильному сірому фоні, а також масивні світильники (розташовані в правильному місці!), Камін і зовсім приголомшливу мармурову ванну кімнату.
Хто посміє сказати, що це крихітне житло не є розкішним?
Сучасний дизайн квартири 40 кв. м. в стилі китайський мінімалізм
З одного боку, цей дизайн однокімнатної квартири 40 кв м включає в себе тільки прості декоративні елементи, але всі разом вони створюють дуже красиву і життєрадісну атмосферу житла.
Мінімалістська меблі строгих прямокутних форм дуже елегантно і свіжо виглядає на тлі яскравих зелених, рожевих і фіолетових акцентів. Спальня, відокремлена романтичної напівпрозорої перегородкою, має великий шафою-купе, а ванна, куди ведуть двері з кухні-вітальні, має вузьку душову кабіну, завдяки якій тут вдалося вмістити і пральну машину.
Які штори підійдуть для оздоблення вітальні, читайте в цій статті .
Дизайн однокімнатної квартири 35 кв. м.
Складність оформлення невеликої однокімнатної квартири полягає в необхідності розмістити кухонну і робочу зони, вітальню, спальне місце на вельми обмеженому просторі. А коли виникає потреба облаштувати на 35кв.м ще й дитячу зону то здається поставлена задача приречена на провал.
Однак уважно вивчивши рекомендації фахівців цілком можна самостійно створити індивідуальний дизайн. В якому будуть поєднуватися стиль, функціональність, легкість і затишок.
Квартира площею 35 кв. м.
В однокімнатній квартирі переважно робити вибір на користь мінімалізму або скандинавського стилю. Не варто плутати з аскетизмом. Такий стиль всього лише має на увазі відсутність перевантаженості меблями і декором.
фото 47
- Правильно підібрана і виконана за індивідуальним проектом меблі виграшний варіант. Ліжко, трансформує в денний час в шафу, висувні столи за ціною звичайно значно дорожче, але допоможуть заощадити простір. Замість громіздких стінок придбайте шафа купе. Встановити який можна уздовж всієї стіни, або переобладнати для його розміщення комору. Наявність в ньому дзеркальних дверей допоможе візуально збільшить кімнату.
фото 48
- У невеликих квартирах добре виглядає палітра теплих світлих відтінків. Пастельні тони, що переважають в інтер'єрі при грамотному висвітленні, створюють ілюзію візуального розширення приміщення. Вибирайте однотонні шпалери, а в якості акцентів для додання колориту використовуйте яскраві плями: килим, картина на стіні, декоративна вставка на шпалерах, незвичайні диванні подушки.
- Не варто вибирати громіздкі химерні люстри з багатим декором, вони візуально опускають стелю. Для освітлення використовуйте безліч точкових світильників, за допомогою яких можна ефективно розділити простір, надаючи затишок і комфорт кожній зоні.
- Для декорування вікна використовуйте легкі прозорі тканини, віддаючи перевагу рулонним або римським шторам. Важкі пишні ламбрекени явно не для маленьких квартир.
фото 51
- Наявність балкона або лоджії додадуть кілька так потрібних квадратних метрів. Якщо добре утеплити зовнішню стіну, встановити систему тепла підлога або радіатор, то в додатковому просторі можна організувати робоче або спальне місце. Добре використовувати його і для зони відпочинку. На невтепленому балконі можна розташувати різноманітні шафки для зберігання інструментів, або побутової техніки.
фото 52
Дизайн квартири 35² для сім'ї з дитиною
Коли в родині є дитина, необхідно виділити простір для його сну відпочинку. Для дитини залишають більш світлу частину кімнати.
Спеціальна меблі для дитини здатна виконати всі необхідні функції. Ліжко, розташована над робочим столом для уроків, дозволяє заощадити місце і обладнати його для ігор і зберігання іграшок.
Де і як розташувати пральну машину в маленькій ванній?
Вже бачу округлилися очі читачів, і німе запитання - як?
Як ви вважаєте: чи вдалося дизайнеру досягти цього?
Як вам ідея?
Хто посміє сказати, що це крихітне житло не є розкішним?