Реклама
Реклама
Реклама

7 способів пробудити в чоловікові відповідальність

  1. Хто везе, на тому і їдуть. проведіть діагностику
  2. Щоб відповісти на це питання, досить зробити проста вправа
  3. Як передати відповідальність чоловікові?
  4. Рада №2: не тягати тяжкості
  5. Рада №3: ​​перерозподіліть побутову навантаження
  6. Рада №4: позбудьтеся від страху бідності
  7. Рада №5: створюйте накопичення
  8. Рада №6: не повідомляйте про свої доходи
  9. Рада №7: дозвольте собі розслабитися

Чоловік - годувальник, дружина - берегиня сімейного вогнища

Чоловік - годувальник, дружина - берегиня сімейного вогнища. Так було протягом століть і навіть тисячоліть. Сьогодні ролі чоловіка і жінки в сім'ї змінилися. І пари, в яких дружина вимушено тягне все на собі, а чоловік всю активність переносить на диван, практично не бувають щасливі.

Хто везе, на тому і їдуть. проведіть діагностику

Безпека сім'ї, в тому числі фінансова - це його відповідальність. Атмосфера у відносинах і «погода в домі» - її відповідальність. Якщо чоловік не виконує свою частину зобов'язань, його дружина змушена брати турботу про благополуччя сім'ї на себе. В результаті, розриваючись між роботою і будинком, жінка втрачає сили, енергію і здоров'я. Чоловік деградує, адже для нього робота - це можливість довести собі і іншим свою значущість.

Ви задумалися, на кому лежить відповідальність у вашій родині, або просто впізнали себе? Хочете зрозуміти, чому так вийшло?

Хочете зрозуміти, чому так вийшло

Щоб відповісти на це питання, досить зробити проста вправа

Візьміть два аркуші паперу і ручку. Розділіть перший лист вертикальної рисою навпіл. У першій колонці докладно опишете то, що робить для сім'ї ваш чоловік. А в другій - то, що робите ви.

Що робить він

Що роблю я

викидає сміття

Готую їжу

Вчить уроки з дитиною

купую продукти

Тепер порахуйте, скільки пунктів в першій колонці, а скільки - в другій. Ідеально, якщо вклад чоловіки в сімейні справи і турботи в два рази перевищує ваш. Якщо це не так, важливо визначити причину дисбалансу.

Для цього візьміть другий лист і так само розділіть на дві колонки. У першій напишіть, які емоції привносить в сім'ю чоловік. А в другій - які емоції привносите ви.

Емоції, які він привносить

Емоції, які я привношу

стабільність

щастя

впевненість

відчуття спокою

Оптимально, коли емоційний внесок чоловіки в сімейну атмосферу в два рази менше, ніж ваш. Тільки при такій пропорції чоловік буде відчувати надійний тил і візьме відповідальність за сім'ю.

Якщо виявилося, що ви недодаєте чоловікові емоцій, то немає дивного в тому, що у нього не вистачає мотивації для руху вперед і бажання піклуватися.

Якщо ж тест показав, що ви більше вкладаєте в сім'ю і фінансово, і емоційно, пора уживати заходів . Ці рекомендації допоможуть вам відновити енергетичний баланс в сім'ї і зробити вашого чоловіка сильним і відповідальним.

Як передати відповідальність чоловікові?

Рада №1: перекладіть на чоловіка базове забезпечення сім'ї

Підрахуйте прожитковий мінімум вашої родини - для конкретного випадку витрати на квартплату, харчування, одяг, бензин і т. П. Яку частину в процентному відношенні оплачуєте ви, а яку - ваш чоловік? Якщо 90 - 100% витрат бере на себе чоловік, це ідеальна ситуація. Якщо ж його внесок менше - починайте потихеньку передавати йому фінансову відповідальність. Почніть, наприклад, з прохання оплачувати інтернет або телефон.

Рада №2: не тягати тяжкості

Жінка не повинна носити нічого важчого дамської сумочки! Тому припиняйте тягати баули і валізи, пересувати меблі і виконувати іншу нежіночу роботу. Якщо ваш чоловік не поспішає вам допомогти - попросіть сусіда, знайомого чи проходить чоловіка.

Рада №3: ​​перерозподіліть побутову навантаження

Проаналізуйте, як у вашій родині розподілена побутова навантаження. Складіть список загальних справ і того, за що кожен відповідає індивідуально. Важливо, щоб питаннями виховання дітей займалися і чоловік, і дружина, і при цьому у кожного була хоча б одна зона персональної відповідальності, в яку інший не втручається.

Рада №4: позбудьтеся від страху бідності

Перестаньте економити зі страху залишитися без засобів. Чоловік відчуває ваш страх як недовіра до його силі і можливостям. Так він втрачає впевненість в собі. Не беріть підробітку, не шкодуйте свого чоловіка. Вірте в його таланти і розум, в те, що він впорається з будь-якими проблемами. Щиро вважайте його опорою і захистом, нагадуйте йому про це, якщо він раптом спасував перед труднощами.

Рада №5: створюйте накопичення

Створіть фінансову подушку безпеки, за допомогою якої сім'я зможе спокійно прожити не менш ніж півроку. Солідна сума дозволить відчувати себе впевненіше в кризовій ситуації і спокійно чекати, поки чоловік вирішить всі фінансові питання.

Рада №6: не повідомляйте про свої доходи

Сьогодні жінки нерідко заробляють стільки ж або навіть більше чоловіків. Якщо ваш дохід перевищує дохід чоловіка - ніколи не кажіть йому про це. Це не тільки ранить самолюбство, але і ставить жирний хрест на прагненні досягти професійних успіхів. Чоловік повинен відчувати себе лідером, а гроші дають йому це почуття.

Рада №7: дозвольте собі розслабитися

Сім'я - замкнута енергосистема, і коли один з партнерів активізується, інший розслабляється. Але якщо жінка в розслабленому стані наповнюється енергією, то чоловік навпаки - втрачає її. Дозвольте собі розслабитися і насолоджуватися, а чоловікові - діяти і долати перешкоди.

Якщо ви відчуваєте, що в родині порушений баланс «брати - давати», але не можете зрозуміти, як його налаштувати, приходьте на заняття в Академію або запишіться на індивідуальну консультацію по цьому питанню.

Блог Академії відкритий для авторів-експертів. Якщо ви хочете написати статтю, прочитайте редакційну політику. Ми раді вашим матеріалами!

Ви задумалися, на кому лежить відповідальність у вашій родині, або просто впізнали себе?
Хочете зрозуміти, чому так вийшло?
Як передати відповідальність чоловікові?
Яку частину в процентному відношенні оплачуєте ви, а яку - ваш чоловік?