Реклама
Реклама
Реклама

У всіх регіонах проблеми з прийманням єдиного розрахунку: не сходиться база по СНІЛС

  1. Чому СНІЛС в розрахунку не сходиться з даними ФНС
  2. Як заповнити всі рядки ЕРСВ

До редакції журналу «Спрощенка» приходять листи бухгалтерів з проблемою. ФНС не приймає єдиний розрахунок. Причина відмови - нібито невірні СНІЛС.

Нагадаємо, персональні дані по працівниках передані з ПФР в ФНС. Раніше податківці роз'яснили, що ФНС не прийме розрахунок, якщо вказані недостовірні персональні дані працівників (ПІБ / СНІЛС / ІПН).

Чому СНІЛС в розрахунку не сходиться з даними ФНС

Отриманий по ТКС розрахунок проходить попередню перевірку в ФНС. Податківці за допомогою програми порівнюють СНІЛС зі своєї бази даних з кодами в розрахунку. Якщо цифри не сходяться з якої-небудь причини, то розрахунок не береться. А бухгалтеру дається п'ять днів , Щоб виправити помилки.

Якщо бухгалтер вказав вірний СНІЛС, але в базі даних ФНС його немає, то треба подати до податкової копію СНІЛС та ІПН працівника. ФНС направить запит в ПФР, і оновить свою базу. Але не відомо, скільки днів займуть виправлення СНІЛС - ніхто на практиці з цим не стикався. Але наш журнал роздобув перші коментарі чиновників, з якихось причин не беруть розрахунок. Дивіться їх у статті « Підступні помилки у відомостях про працівників, які завадять здати розрахунок ».

Витяг зі статті:

Проблема ускладнюється тим, що через 10 робочих днів після настання терміну здачі розрахунку ФНС заблокує рахунки тим, хто не здав розрахунок або у кого уваги не пройшов перевірку . Нагадаємо, термін здачі - 2 травня, відповідно блокування можливе з 18 травня.

«Спрощенка» готує великий матеріал на цю тему, скоро він вийде в електронному журналі. А перевірити 300 контрольних співвідношень на помилки бухгалтери зможуть за допомогою нашого нового сервісу, роботу над яким ми закінчуємо. Адже СНІЛС - не єдина проблема. Щоб отримати сервіс в подарунок, для отримання дозволу на наш журнал . Термін подарунка обмежений.

Як заповнити всі рядки ЕРСВ

Поки ж вивчайте розрахунок за допомогою сервісу « Порядкове заповнення єдиного розрахунку ». На зображенні - скрін з сервісу, як раз про те, де вказувати СНІЛС.

На зображенні - скрін з сервісу, як раз про те, де вказувати СНІЛС