- Судний день для банку З 1 жовтня 2015 року набрав чинності закон про банкрутство фізичних осіб....
- «Банкрутами можуть стати приблизно 10-15% від числа поганих позичальників»
- Як роблять банкрутом громадян в інших країнах
- Три види неспроможності в дореволюційній Росії
- Фотогалерея банкрутів - мільйонерів
Судний день для банку
З 1 жовтня 2015 року набрав чинності закон про банкрутство фізичних осіб. Він вносить зміни в роботу фінансових організацій, що дають гроші в борг, з тими клієнтами, які не мають можливості розплатитися за позиками. Подати позов про банкрутство може сам позичальник, а може і його кредитор. В останньому випадку банку або мікрофінансової організації необхідно буде дотримати ряд правил.

Інфографіка: потенційні банкрути
За даними Національне бюро кредитних історій, з початку 2015 роки кількість громадян, формально підпадають під умови закону про банкрутство фізичних осіб, збільшилася в 1,5 рази.
«Банкрутами можуть стати приблизно 10-15% від числа поганих позичальників»
Георгій Писков, голова ради директорів «Протобейз Лабораторіз» і екс-власник Юніаструм-банку про те, наскільки вдала остання версія закону «Про банкрутство фізичних осіб» і чого не вистачає в судовій системі для ефективної роботи закону.
Як роблять банкрутом громадян в інших країнах
Процедура банкрутства громадян в Австралії, США, Японії, Великобританії, Франції та Іспанії відрізняється жорсткістю по відношенню до боржника. Крім майна, яке втрачає банкрут, він може втратити і деяких цивільних прав.
Три види неспроможності в дореволюційній Росії
Банкрутство було частиною повсякденного життя в дореволюційній Росії. Наприклад, воно стало сюжетом для п'єси Островського «Свої люди - розрахуємося». У п'єсі згадується про велику кількість банкрутств серед російського купецтва в XIX столітті. В ті часи видавався навіть особливий довідник про розорилися підприємців.
Фотогалерея банкрутів - мільйонерів
Досвід відомих і шанованих людей показує, що банкрутство не вирок. Інший раз в ньому відкривається чимало можливостей.