Реклама
Реклама
Реклама

Для підтримки багатодітних сімей пропонують ввести "дитячий стандарт"

Фото: depositphotos / Deklofenak

Для підтримки багатодітних сімей в Росії пропонують ввести "дитячий стандарт", який включає в себе базовий набір товарів і послуг для забезпечення якісного життя дітей. Таку ініціативу направив Володимиру Путіну голова наглядової ради Інституту демографії, міграції та регіонального розвитку Юрій Крупнов.

"Звісно ж доцільним законодавчо ввести державний стандарт рівня і якості життя кожної дитини в Російській Федерації як фундаментальний механізм вирівнювання базових умов життя російських дітей і закріплення того факту, що багатодітні сім'ї виконують найважливішу державну задачу і їх підтримка - це стратегічні інвестиції в примноження нашого народу і розвиток країни ", - сказав він в бесіді з RT .

Крупнов зазначив, що це необхідно перш за все для підтримки багатодітних сімей і збільшення їх кількості. За словами громадського працівника, такі сім'ї в перспективі дають в рази більше працівників, ніж сім'ї з однією дитиною. Таким чином вони роблять більший внесок в розвиток економіки країни.

На даний момент члени багатодітних сімей в Росії мають цілий ряд пільг. Наприклад, безкоштовний проїзд на громадському транспорті, компенсаційні виплати за зростання вартості продуктів і житла, за користування телефоном, на відшкодування витрат за комунальні платежі і оплату житла. Дітей з таких сімей приймають в дитячі садки без черги. Також батьки звільнені від щомісячної оплати. Багатодітні не платять транспортний податок, мають право оформити паркувальне дозвіл терміном на рік, безкоштовно відвідувати лазні, а також раз в місять сходити в музей, театр і на виставку.

Раніше уряд РФ також затвердило пільгову іпотеку для багатодітних сімей. Тепер, згідно зі змінами, до переліку категорій осіб, які мають право на оформлення пільгової сімейної іпотеки під 6 відсотків річних, увійшли сім'ї з четвертим і наступними дітьми.

За оцінками фахівців, в країні проживає близько 1,5 мільйона багатодітних сімей. З них діючими позичальниками є 100 тисяч. Понад 60 відсотків сімей потребують поліпшення умов проживання.

Поділитися в соціальних мережах: