Реклама
Реклама
Реклама

Будівництво трав'яний лазні - сауни


на початок


Трав'яна лазня, що це? У чому її відмінність від фінської сауни або російської лазні? Розповім.
Впершу чергу, в лазні інша температура і принцип поливу каменів! Обробка може бути різною: з дерева або з кераміки або каменю, не настільки важливо. А важливо інше: в трав'яний лазні температура повітря не повинна бути більше 60 градусів, тому що передбачається що знаходиться там треба 20 і трохи більше хвилин і за цей час, вдосталь надихатися різними (і як правило) четиремя, ароматами різних трав. І саме через тривале перебування в парній, лежаки треба робити зручними, у вигляді диванів або крісел!
Над піччю є тарілка з відділеннями для чотирьох різних трав, а над ними чотири трубки від насоса, який за заданою програмою подає воду на розпечену чашу з травами, чергуючи подачу води на різні трави, наповнюючи трав'яну баню корисними і приємними ароматами.
Лежи собі, дихай, розслаблюйся і нехай весь світ зачекає! Подобається? Чудово!


Трав'яна лазня, є однією з різновидів парової лазні, тому що в ній створюється дуже сприятливий мікроклімат: температура 35-60 градусів і вологість 35-50%. Перебування в трав'яний сауні - лазні сприяє оздоровленню організму: очищенню шкіри і дихальних шляхів, допомагає виводити токсини, благотворно діє на серцево-судинну систему, допомагає зняти стрес і напруження, дарує відчуття легкості і звичайно позитивні емоції!


Дизайн трав'яних лазень різноманітний. Для їх обробки застосовуються різні матеріали, найпопулярніші, це: дерево, кераміка, мозаїка, мармур. Як акценту використовуються різні декоративні елементи, такі як панно, вставки з природних матеріалів, скляні вітражі та інші деталі інтер'єру. Дуже добре мати кольоротерапія, наприклад вбудовану в стіни або стелю лазні.


Часто для прикраси трав'яний лазні використовують піч в облицюванні з мармуру або наприклад талькомагнезита. Добре виглядає і служить кольоротерапією оптоволоконное освітлення на стелі з плавною зміною кольорів. Лавки в таких лазнях, бажано робити анатомічними, тому що відвідування її займає набагато більше часу ніж інших лазень, тому що Фінська сауна має температуру значно вище а турецький хаммам значно вище вологість. На фото піч в облицюванні з натурального, природного талькомагнезита Туліківі, підлоги викладені з плитки Tulikivi. Талькомагнезит, унікальний камінь для бань, і треба розуміти, що талькохлорит, це зовсім інший камінь з іншими властивостями, не треба плутати.



У чому її відмінність від фінської сауни або російської лазні?
Подобається?