Реклама
Реклама
Реклама

Кредит «Довіра» від Ощадбанку: вигідну пропозицію для бізнесу

  1. Цільове призначення кредитної програми
  2. Обмеження по кредиту «Довіра»
  3. Інші нюанси кредитування за програмою «Довіра»
  4. Як отримати кредит «Довіра»: тонкощі процедури

В умовах фінансової та економічної нестабільності власникам малого та середнього бізнесу доводиться нелегко. Власних оборотних коштів не вистачає на закупівлю необхідних матеріалів та підтримку справи на плаву. Єдиним виходом у багатьох випадках є зовнішнє кредитування банківськими установами. Але і в цьому середовищі складно знайти вигідну пропозицію з підйомними відсотками і достатніми сумами. Кредит «Довіра» Ощадбанку для ІП і товариств - один з небагатьох продуктів, здатний задовольнити потреби більшості користувачів.

Позику в будь-якій формі - це ризикований крок. Адже зміна фінансового положення в гіршу сторону може привести позичальника до боргової ями, вибратися з якої дуже складно. А якщо говорити про великі кредити на підтримку бізнесу, ризик зростає в рази.

Як відомо, індивідуальний підприємець відповідає перед кредитором своїм майном. Тому прострочення, що ростуть, як сніжний ком борги і штрафні санкції ризикують закінчитися відчуженням матеріальних благ, включаючи:

  • житло;
  • транспортні засоби;
  • інше майно.

З цієї причини, перш ніж оформляти договір співпраці, слід проаналізувати всі можливі негативні моменти, включаючи непередбачені обставини. У даній статті ми розглянемо ключові моменти кредиту для бізнесу «Довіра» в Ощадбанку.

Цільове призначення кредитної програми

Пропозиція поширюється на індивідуальних підприємців та засновників товариств, які ведуть професійну господарську діяльність на території Російської Федерації.

ВАЖЛИВО: Розраховувати на фінансову підтримку з боку даної організації можуть лише фізичні і юридичні особи з річним оборотом до 60 мільйонів рублів. Для інших категорій передбачені інші умови кредитування.

Примітно, що програма лише умовно цільова. Підтверджувати наміри офіційними документами не буде потрібно, а це значить, що розпоряджатися отриманими коштами можна на свій розсуд. Зокрема, кредитор офіційно вказує один з варіантів розвитку подій - рефінансування . Іншими словами, є можливість взяти кредит для погашення вже наявних боргів по бізнесу, перед державним бюджетом та іншими зацікавленими сторонами.

Обмеження по кредиту «Довіра»

Як і будь-яка програма, «Довіра» має свої ліміти і строгий регламент. На сьогоднішній день встановлено такі рамки:

  • термін дії договору до 3 років;
  • максимальна сума позики - 3 мільйони рублів (в валюті кредити не видаються);
  • вікові обмеження складають з 21 до 70 років. Остання цифра - відмітка, після досягнення якої боргові зобов'язання повинні бути повністю погашені.

Існує ще один ключовий нюанс, який визначає особливості кредитування за даним напрямком. Незважаючи на відсутність потреби забезпечувати позику особистим майном, кредитор, все ж, перестрахувався і зобов'язав клієнтів надавати поручителів. Для індивідуальних підприємців це фізичні особи. Для засновників компаній - юридичні особи, власниками яких вони є (якщо це ТОВ, частка позичальника повинна бути найбільшою серед співзасновників).

Інші нюанси кредитування за програмою «Довіра»

Кошти, надані банком в разі отримання позитивної відповіді від кредитного відділу, перераховуються на розрахунковий рахунок організації або ІП. При цьому даний атрибут обов'язково повинен бути відкритий в Ощадбанку. Ця умова є незаперечним.

Позичальник має право вибору між графіками погашень - ануїтетний або диференційований. При цьому зберігається можливість повного дострокового погашення боргових зобов'язань без обмежень за датою.

Існує певна внутрішня підпрограма лояльності, що поліпшує умови отримання позики для постійних клієнтів. Якщо особа вже оформляла даний кредит в Ощадбанку, успішно погасило його, не допустивши прострочень, процентна ставка на наступні подібні операції знижується.

Як отримати кредит «Довіра»: тонкощі процедури

Як і будь-який кредит, ця програма має строгий алгоритм дій для оформлення. Щоб отримати кошти, доведеться оформити офіційну заявку у встановленій формі і подати її на розгляд. До обов'язкового пакету додаються документи, що стосуються підприємницької діяльності, паперу ведення обліку господарства і т.д.

Лише на підставі даних, отриманих при глибокому аналізі стану справ клієнта, кредитний відділ виносить позитивне або негативне рішення. Варто звернути увагу, що для права отримати позику необхідно, щоб:

  • бізнес на момент звернення існував не менше одного року;
  • у власника не було заборгованостей перед державою;
  • не існувало прострочень по кредитах в інших банках або в Ощадбанку .

Незважаючи на гадану жорсткість умов співпраці і ряд обмежень, відгуки про кредитування в даній компанії по даній програмі, переважно, позитивні. Виняток становлять особи, заздалегідь помилився в розрахунках, і взяли на себе непосильну ношу.

Нагадаємо, що штрафні санкції за прострочення платежу по кредиту для ІП «Довіра» на сьогоднішній день складають 0,1% щодня від суми заборгованості, аж до повного погашення. Таким чином, втративши платіжну можливість, ризик влізти в кабалу високий.

Щоб нівелювати всі можливі негативні наслідки, зверніться до фінансовим експертам нашої компанії. Вони проаналізують поточний стан справ і нададуть список пропозицій по кредитуванню бізнесу, які відповідають потребам в кожному індивідуальному випадку. Для цього необхідно залишити заявку на нашому сайті.