Реклама
Реклама
Реклама

Як перевести кредит в Ощадбанку і чи варто?


Вам потрібно дізнатися, як перевести кредит в Ощадбанку і чи варто це робити? Ми пропонуємо вам прочитати умови декількох програм рефінансування в банку і вирішити, чи має сенс вам переоформляти свою заборгованість в цій організації.

Що таке рефінансування?

Дана послуга має на увазі під собою переклад кредиту з сторонньої компанії в Ощадбанк. Наприклад, ви до цього кредитувалися в Ренесанс банку, а потім захотіли перейти до Ощадбанку. Ваш борг перед першим кредитором закривається достроково, і платити ви будете новому банку за новими умовами.

Що можливо зробити:

  • знизити процентну ставку,
  • зменшити щомісячний платіж,
  • продовжити термін дії договору,
  • переоформити заставу, або зовсім прибрати обтяження,
  • отримати додаткові грошові кошти на особисті цілі,
  • об'єднати кілька кредитів в один.

Перекредитування в певних ситуаціях є єдиною можливістю знизити щомісячну боргове навантаження, уникнути штрафів і високих комісій за прострочення, отримати нову позику з більш вигідними умовами і зберегти свою кредитну історію позитивною. Більше про послугу читайте за цим засланні .

Важливою умовою є наявність у вас позитивною КІ, тобто у вас не повинно бути прострочень, штрафів і судів по минулим або чинним позиками. Крім того, борги перед МФО перекредітовать не можна.

Рефінансування споживчого кредиту

В Ощадбанку пропонується одна з найнижчих процентних ставок серед інших банків, і його пропозиції дозволяють об'єднати в одному кредиті відразу кілька заборгованостей. При цьому до складу споживчого кредиту може входити сам споживчу позику, автокредит, товарний кредит і борг по картах.

Крім того, якщо ви переоформляти споживчий кредит і запитуєте суму що не перевищує залишок на вашу діючим кредитом, вам не потрібно буде збирати довідки з роботи про зайнятість і дохід.

Послуга надається на наступних умовах:

  • Сума від 30 тис. До 3 млн. Рубл. У ній можна об'єднати до 5 різних позик, куди можуть входити товарні та автокредити, а також ліміт по кредитці. Необхідно, щоб їх загальна сума становила не більше 1,5 млн. Рубл., А термін дії був не менше 6 місяців.
  • Крім того, є можливість взяти додаткову суму без збільшення платежу за позикою. Детальніше тут ;
  • Період кредитування максимально дорівнює 5 років.
  • Процентна ставка складе від 11,5 до 12,5% річних.

рефінансування іпотеки

В даному випадку ви можете переоформити діючу заборгованість перед іншою компанією, і укласти новий договір в Ощадбанку Росії. При цьому ви додатково можете консолідувати та інші позики, наприклад, автокредит або картку, а також отримати готівку на власні потреби.

умови:

  • Сума від 500 тисяч рублів,
  • Процентна ставка від 9,5% річних,
  • Термін дії договору - до 30 років,
  • Обов'язкове страхування застави,
  • Чи не потрібна довідка і згоду від початкового кредитора.

При перекредитування іпотеки гарантією повернення боргу виступає нерухоме майно, яке буде знаходитися в заставі у кредитора до повного повернення заборгованості. Вам варто заздалегідь прорахувати вигоду від переходу в інший банк, тому що вам доведеться понести додаткові витрати на переоцінку житла, його страхування, а також переоформлення заставної .

Звертаємо Вашу увагу, що при оформленні рефінансування, у Вас не буде можливості повернути податки через майновий податкове вирахування , Передбачений статтею 220 Податкового Кодексу РФ

Вимоги до кредиту:

  1. Відсутність поточної простроченої заборгованості.
  2. Своєчасне погашення заборгованості протягом останніх 12 місяців.
  3. Термін дії рефінансуються кредиту на момент звернення не менше 180-ти календарних днів з дати укладення кредитного договору.
  4. Період часу до закінчення терміну дії кредитного договору - не менше 90 календарних днів.
  5. Відсутність реструктуризації по рефінансує кредитами за весь період їх дії.

Як визначається процентна ставка:

Як отримати?

Заявка подається в будь-якому відділенні Ощадбанку в регіоні вашої реєстрації. При цьому потрібно зібрати стандартний пакет документів - паспорт з відміткою про прописку, довідку про доходи, копію трудової книжки. У випадку з кредитуванням під заставу нерухомості, вам знадобляться паперу і на неї теж.

І якщо ваша заявка буде схвалена, з вами укладуть новий кредитний договір і перерахують гроші на рахунок для закриття початкового позики. Борг потрібно буде погасити і звернутися в банк для отримання довідки про закриття кредиту.

Цю довідку необхідно принести до відділення Ощадбанку для підтвердження цільового використання виділених вам коштів. Якщо цього не зробити в певний період (до 2-ох місяців), тоді ваша ставка може бути збільшена.

Необхідні документи:

  • Заява на отримання позики
  • Паспорт громадянина РФ (допускається наявність тільки тимчасової реєстрації , Але з наявністю документів про постійну прописку).
  • Довідка про доходи (не вимагається, якщо сума позики дорівнює залишку заборгованості по погашаються кредитами).
  • Інформація по позиках, які підлягають перекредитування.

Чи можна рефінансувати в Ощадбанку кредит, отриманий тут же?

На жаль немає. Якщо у вас є борг в іншому банку + борг в Ощадбанку, тоді їх можна об'єднати і рефінансувати, а якщо заборгованість тільки тут, тоді послуга буде не доступна. Можна піти іншим шляхом - звернутися в те відділення, де ви оформляли свій кредит і написати заяву на реструктуризацію боргу. Для написання заяви вам знадобиться паспорт і кредитний договір.

Крім того, радимо заздалегідь зібрати документи, що підтверджують погіршення вашого матеріального становища. Тільки ця причина може стати достатньою підставою для того, щоб вам змінили умови договору.

Сподіваємося, ми змогли відповісти на ваше запитання про те, як і на яких умовах можна перевести кредит в Ощадбанку, а от чи варто - вирішувати вже вам. Отримати детальну консультацію можна в будь-якому з офісів цієї мережі або по телефону 8-800-555-55-50.

Подивитися інші пропозиції від банків пропонуємо тут

Вам потрібно дізнатися, як перевести кредит в Ощадбанку і чи варто це робити?
Що таке рефінансування?
Чи можна рефінансувати в Ощадбанку кредит, отриманий тут же?