- Юридичні послуги по трудових спорах | Юридична консультація по трудових спорах
- Відновлення на роботі в судовому порядку | Відновлення на роботі за рішенням суду
- Стягнення невиплаченої заробітної плати | Стягнення середнього заробітку
- Переклад на іншу роботу | Адвокат по трудових спорах
- Послуги адвоката по трудових спорах | Вартість (ціна) і терміни















Робота по найму є однією з форм реалізації права громадян на працю, закріпленого Конституцією України. Трудові відносини, по своїй суті, засновані на тому, що співробітник продає свої знання, вміння та навички роботодавцю, підкоряючись встановленими правилами роботи, а роботодавець, в свою чергу, зацікавлений в придбанні цих умінь і навичок співробітника за максимально вигідною ціною. Інтереси роботодавця і працівника збігатися повною мірою практично ніколи не можуть, тому порушення їх балансу призводить до того, що виникають індивідуальні трудові спори.
Незважаючи на те, що чинне законодавство передбачає позасудовому захист прав співробітників, наприклад, звернення до комісії по трудових спорах, судовий порядок вирішення трудових спорів є найбільш дієвим і затребуваним. Трудові спори в суді - поширене явище повсякденному житті. При цьому, відстоювати ущемлені інтереси співробітників непросто в силу значної кількості нормативно-правових актів, що регулюють дане питання, багато хто з яких прийняті більш 20 років тому і вже значно застаріли.
Юридичні послуги по трудових спорах | Юридична консультація по трудових спорах
Юридична компанія «Інком ЮРЕК» надає юридичні послуги по трудових спорах як співробітникам, чиї права були порушені, так і роботодавцям, в разі зловживання співробітниками своїми правами. Консультація юриста з трудових питань необхідна не тільки в тому випадку, коли трудовий спір вже існує, а й на етапі, що передує трудового конфлікту. Як показує практика, юрист по трудовому праву, оцінивши ситуацію, дозволяє вибрати найбільш оптимальний порядок дій, що в результаті призводить до усунення конфлікту, не дозволяючи йому розвинутися в тривалу суперечку.
ЮК «Інком ЮРЕК» надає повний спектр послуг з трудового права, серед яких:
- юридична консультація з трудових спорів;
- представництво інтересів співробітника в діалозі з роботодавцем;
- представництво інтересів роботодавця в діалозі зі співробітником;
- складання позовної заяви для подачі в суд;
- представництво інтересів в суді;
- оскарження рішень суду в апеляційному та касаційному порядку.
Наша компанія надає як комплексний супровід трудового спору, починаючи від переговорів зі сторонами спору і закінчуючи вступом в силу судового рішення, так і окремі послуги, пов'язані з дозволом трудового конфлікту. Так, зокрема, багатьом Клієнтам потрібно підготувати позовну заяву про стягнення невиплаченої заробітної плати або представити інтереси в судовому спорі з відновлення на роботі.
З огляду на індивідуальність кожного випадку, консультація юриста по трудових спорах є відправною точкою у вирішенні проблеми Клієнта. Юрист з трудових спорів зможе кваліфіковано оцінити ситуацію і ймовірність позитивного розвитку подій для Клієнта, а також запропонувати оптимальний і найбільш дієвий спосіб захисту.
При бажанні Клієнта допомогу юриста по трудових спорах може носити дистанційний характер, при якому юрист може підготувати позовну заяву, а також надавати консультації та рекомендації в віддаленому режимі, при цьому участь в судовому процесі може здійснюватися безпосередньо Клієнтом.
В абсолютній більшості випадків послуги юриста по трудовому праву необхідні працівникам, чиї права і законні інтереси були порушені, при цьому існують ситуації, в яких допомога юриста потрібна роботодавцю.
У тих випадках, коли трудовий спір пов'язаний з кримінально-караними діяннями працівника (навмисне псування майна, розкрадання, крадіжка) справа супроводжує адвокат по трудових спорах. Крім того, послуги адвоката по трудових спорах потрібні в разі незаконних дій роботодавця (умисна невиплата заробітної плати, недотримання правил охорони праці та інше). <.P readability = "170">
ЮК «Інком ЮРЕК» має великий досвід у вирішенні трудових конфліктів, тому звернення в нашу компанію є запорукою успішного вирішення питання і досягнення Клієнтом бажаного результату.
Відновлення на роботі в судовому порядку | Відновлення на роботі за рішенням суду
Незаконно звільнений працівник має право звернутися до суду, подавши позов про відновлення на роботі в порядку ст. 255 Кодексу законів про працю України. Необхідно враховувати, що відновлення на посаді за рішенням суду є складною процедурою, яка, при успішному результаті, повинна завершуватися скасуванням наказу про звільнення, безпосередньо відновленням на роботі, а також стягненням середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Відновлення на роботі в судовому порядку можливе у випадках незаконного звільнення з причин: скорочення в зв'язку з ліквідацією або реорганізацією підприємства, відмови від переведення на іншу роботу, виявлення невідповідності займаній посаді, систематичного невиконання працівником обов'язків, прогулу та інше.
Відновлення на роботі після скорочення ускладнюється ситуаціями, в яких на посаду звільненого співробітника прийнятий інший працівник або ж посаду співробітника скорочена. У першому випадку роботодавець зобов'язаний звільнити нового співробітника на підставі п. 6 ст. 40 Кодексу законів про працю України або працевлаштувати нового співробітника за умови неможливості звільнення з ініціативи роботодавця. Відновлення на роботі за рішенням суду, коли посаду скорочено, зобов'язує роботодавця поновити працівника на рівнозначної посади або внести відповідні зміни до штатного розпису - ввести скорочену посаду.
Багато роботодавців помилково звільняють співробітників за відсутність на роботі протягом усього дня або понад три години протягом робочого дня, при цьому допускаючи незаконне звільнення за прогул. Як показує практика, більшість суперечок, пов'язаних зі звільненням за прогул, вирішуються на користь колишніх працівників. Незаконне звільнення відбувається, в основному, в тих випадках, коли роботодавець не дає належної правової оцінки причин відсутності працівника на робочому місці, не розглядає їх поважність, що не відбирає у працівника письмових пояснень. При наявності перелічених порушень з боку роботодавця можливе відновлення на роботі незаконно звільненого працівника.
В умовах ринкової економіки досить часто роботодавці, виходячи з зниження загальної працездатності вагітних жінок, віддають перевагу звільненню такої категорії працівників, що, безумовно, є незаконним. На жаль, багато роботодавців на увазі передбачених пільг, соціальних виплат і гарантій вважають звільнення вагітної співробітниці найбільш простим вирішенням питання. При цьому, з огляду на соціальну спрямованість трудового законодавства, відновлення на роботі вагітної можливо у всіх випадках, коли ініціатива звільнення виходила від роботодавця.
Складнішою категорією справ є відновлення на роботі після звільнення за власним бажанням, при якому ініціатива звільнення виходить від працівника. У таких випадках потрібне встановлення того, чи було таке волевиявлення співробітника добровільним, що передувало і стало причиною прийняття такого рішення.
У кожному з перерахованих вище випадків незаконного звільнення відновлення на роботі за рішенням суду є кропіткої процедурою, що віднімає багато часу і вимагає правової підтримки, яку зможе надати грамотний юрист по трудових спорах.
Стягнення невиплаченої заробітної плати | Стягнення середнього заробітку
Позовні заяви звільнених співробітників, пов'язані з поновленням на роботі, в більшості випадків зачіпають і стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Дані положення законодавства покликані стимулювати роботодавця до прийняття більш зважених рішень, виходячи з можливості настання подібного роду наслідків.
На жаль, невиплата заробітної плати стала поширеним явищем в практиці. Безумовно, такі епізоди суперечать чинному законодавству і можуть бути оскаржені в судовому порядку.
Стягнення невиплаченої заробітної плати в судовому порядку застосовується як співробітниками, з якими трудові відносини не розірвані, так і звільненими працівниками. Припинення трудових відносин навіть на законних підставах вимагає проведення розрахунків з працівником безпосередньо в день звільнення. В іншому випадку невиплата заробітної плати при звільненні є серйозним порушенням з боку роботодавця, внаслідок якого роботодавець зобов'язаний крім виплати безпосередньо зарплати, що належить працівнику, сплатити ще й його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку. Як правило, рішення суду про стягнення заборгованості по заробітній платі регулює, в тому числі, питання виплати середнього заробітку.
Переклад на іншу роботу | Адвокат по трудових спорах
Трудовим законодавством України працівникові гарантується дотримання умов укладеного з ним трудового договору, що, в тому числі, виключає можливість односторонньої зміни його умов. Роботодавець не має права вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором. При цьому, в процесі роботи можуть виникати ситуації, що вимагають зміни умов договору, до яких, зокрема, відноситься переклад на іншу роботу, переміщення на інше робоче місце, зміна істотних умов праці.
Переклад на іншу роботу є найбільш вагомим зміною початкових домовленостей роботодавця і працівника. Незаконне переведення на іншу роботу має місце в тих випадках, коли він зроблений без згоди співробітника. При цьому, оскільки переклад на іншу посаду є окремим випадком перекладу на іншу роботу, то і переведення на іншу посаду без згоди працівника також неприпустимий.
Таким чином, як показує судова практика, значна кількість трудових спорів, які виникають у відносинах між працівником і роботодавцем, пов'язані з незаконним звільненням, переведенням, невиплатою заробітної плати. При цьому, правові наслідки незаконного звільнення та переведення працівника, які можуть настати, спрямовані на відновлення на роботі в судовому порядку. Варто відзначити, що допомога юриста по трудових спорах значно збільшує ймовірність настання подібного роду наслідків і дає можливість домогтися відновлення порушених прав і законних інтересів працівників.
Послуги адвоката по трудових спорах | Вартість (ціна) і терміни
У більшості випадків, терміни вирішення трудових спорів становлять від двох до чотирьох місяців в залежності від складності та категорії справи, кількості позовних вимог, активності учасників судового процесу, а також ряду інших факторів. В окремих випадках, цей термін може як збільшуватися, так і скорочуватися.
Для того, щоб замовити послугу, дізнатися, яка на сьогоднішній день вартість (ціна) представництва в суді по трудових спорах у Харкові та інших регіонах України, а також супроводу інших судових процедур, звертайтеся в нашу компанію за телефонами: (057) 751 43 16 , (093) 324 29 63, (050) 578 80 36, (098) 552 98 65.
</. P>