Дата публікації: 18.04.2016
У четвер, 14 квітня, в актовій залі ДонДТУ відбулося урочисте посвячення в спеціальність студентів третього курсу факультету ММП. На заході були присутні почесні гості: в.о. ректора ДонДТУ, доцент, кандидат економічних наук, Зінченко Андрій Михайлович, перший проректор, доцент, кандидат технічних наук, Бондарчук Володимир Віталійович, проректор з навчально-виховної роботи Швидка Галина Василівна, голова первинної профспілкової організації ДонДТУ Філатов Максим Анатолійович, заступник головного механіка ПАТ « АМК »Селезньов Олег Ігорович і Настоятель Свято-Миколаївського кафедрального собору, Благочинний Алчевського округу Протоієрей Олександр Устименко. Своїх студентів привітав декан факультету ММП Изюмов Юрій Вікторович. Він побажав студентам старанності в навчанні, успіху на ниві майбутніх фахівців і побажав студентам проявити таланти, якими вони володіють.
З вітальною промовою до викладачів, співробітників і студентів факультету звернувся в.о. ректора ДонДТУ Зінченко Андрій Михайлович. Він привітав студентів з цієї важливою датою і зазначив, що кожна людина повинна мати професію, і добре, якщо професія збігається з покликанням людини. Також, Андрій Михайлович привітав з ювілеєм завідувача кафедри МЧМ , Професора, доктора технічних наук, Новохатського Олександра Михайловича і нагородив грамотами відзначилися студентів.
Заступник головного механіка ПАТ «АМК» Селезньов Олег Ігорович зазначив, що це свято є точкою відліку до зустрічі з професійною діяльністю, а для того, щоб з честю пронести звання інженера, потрібно вчитися і вбирати ті знання, які дають викладачі. Олег Ігорович побажав студентам здоров'я, успіху, стійкості духу, і в будь-яких життєвих ситуаціях залишатися людьми честі і правого справи.
З промовою до майбутніх спеціалістів і гостям свята звернувся Настоятель Свято-Миколаївського кафедрального собору , Благочинний Алчевського округу Протоієрей Олександр Устименко. Він побажав студентам сил, можливостей примножувати свої таланти, а також, зазначив, що не можна озиратися назад, адже незабаром студенти закінчать навчання, покинуть стіни університету і будуть своєю працею добувати хліб.
Студенти захищали честь своїх спеціальностей, підготувавши барвисте виступ. Кожен виступ оцінювався за трьома критеріями: художня самодіяльність, емблема кафедри і реклама спеціальності. студенти кафедри металургії чорних металів художньо підійшли до демонстрації емблеми, проникливо, з любов'ю розповіли про свою спеціальність. Їх виступ запам'ятався артистичністю і вмінням тримати себе на сцені. студенти кафедри технології машинобудування здивували винахідливістю, креативністю та професіоналізмом. Кафедра обробки металів тиском підготували дуже смішні сценки і запам'яталися глядачам винятковим почуттям гумору і прекрасним творчим підходом. студенти кафедри металургійного обладнання подарували механічний годинник на знак довголіття і процвітання кафедри. Їх виступ запам'ятався динамічністю і гостротою порушених питань. А студенти кафедри гірничих машин та комплексів підкорили серця глядачів сучасної і яскравою грою на сцені і відданістю своїй професії. Приємно було бачити спільну роботу викладацького складу і студентів. Адже в цей день вони відійшли від звичних занять в аудиторіях і брали участь в святковому концерті. Зі сцени звучали привітання, побажання, напуття і теплі слова від викладачів факультету. Без сумніву, в цей важливий і знаменний день для студентів їх наставники були поруч і підтримували в усьому.
На завершення свята проректор з навчально-виховної роботи Швидка Галина Василівна привітала студентів факультету і зазначила, що не дарма посвята в спеціальність починає факультет МЕТМАШ, адже факультет ММП - один з кращих! Галина Василівна дала найвищу оцінку виступам і озвучила збірний образ студента факультету ММП. За її словами, студенти МЕТМАШ спортивні, творчі, активні, артистичні, талановиті, працьовиті і високопрофесійні. Безумовно, таких високих результатів вони змогли домогтися завдяки наполегливій роботі над собою, в якій величезна заслуга належить викладачам факультету, огранювати «алмази».