Реклама
Реклама
Реклама

Чи можна в столиці зустріти змію

На думку герпетолога, наукового співробітника Інституту біоорганічної хімії Російської академії наук Владислава Старкова, змія, знайдена жителями , - екзотичну тварину, яке втекло з домашнього тераріуму.

- Москва не є природним місцем існування змій. Зате дуже багато цих рептилій тримають у себе в квартирах самі москвичі, - стверджує Старков, - все-таки ми живемо у величезному мегаполісі, в якому чого тільки немає. У кого-то втікають з дому кішки і собаки, а у кого-то, ось, змії.

Рептилія раніше могла міститися і в зоомагазині, або в контактному зоопарку. Звідти, як стверджує герпетолог, змії теж часто втікають.

- Може бути і так, що тварина хтось купив в магазині і при цьому не догледів, поки ніс до будинку. Змії все ж досить верткі і можуть з легкістю втекти з ненадійного контейнера, - зазначив він.

Крім того, Старков зазначив, що виявлена ​​на Ленінському проспекті змія з великою ймовірністю не є отруйною, тому що отруйних тварин в будинках зазвичай не містять.

- Швидше за все, це якийсь удав або полоз, вони як раз люблять ховатися на деревах під час полювання або рятуючись від людини, - говорить Владислав Старков.

При цьому ні тих, ні інших зустріти в нашому регіоні не можна, для середньої смуги Росії це дуже екзотичні види. Для Підмосков'я, наприклад, найпоширенішими є вужі та гадюки.

У самій Москві городяни зможуть побачити вужа, але тільки в межах великих лісопаркових господарств: в Бітцевському лісі, Строгинской заплаві, Ізмайловському парку, а також на території Лосиного острова. Крім того, за останні роки популяція вужів в паркових зонах Москви зростає. А ось московські гадюки зникли звідси близько 30 років тому.

Натисніть на зображення для переходу в режим перегляду

На думку герпетолога, наукового співробітника Інституту біоорганічної хімії Російської академії наук Владислава Старкова,   змія, знайдена жителями   , - екзотичну тварину, яке втекло з домашнього тераріуму