Згідно, чинного законодавства, кожні батько або мати повинні виховувати і утримувати своїх дітей і намагатися забезпечувати їм гідний рівень існування. Дані обов'язки повинні виконуватися як батьком, так і матір'ю, але в разі якщо вони не живуть разом (розведені), то в судовому порядку варто впорядкувати терміни, для того щоб бути впевненим в їх своєчасне надходження.
Якщо при розлученні, чоловік, дружина не змогли мирно домовитися про те, як буде міститися неповнолітній, якщо не було досягнуто мирової угоди, необхідно стягнути гроші за коштами суду.
зміст:
Скільки повинні виплачувати за 3 дітей?

Як нараховуються на трьох діточок в процентному співвідношенні
Згідно зі статтями судового кодексу, на одного малюка припадає 1 \ 4 частину від заробітку, наприклад батька, з якого будуть відніматися кошти. Варто розуміти, що кошти повинні стягнути з людини щомісяця, навіть якщо у нього немає постійного, стабільного заробітку.
У таких випадках, розмір аліментів на 3 дітей розраховується, по максимально можливого заробітку, який він отримає. У всіх інших прецедентах, сума на утримання буде вилучатися, у відсотках від зарплати, кількість відсотків на пряму залежить від кількості малюків.
Існує розмір мінімальних і максимальних виплат, такі рішення (сума коштів) може прийняти тільки суд, виходячи з матеріального стану платника і його життєвих обставин. Якщо є матеріальна можливість і роблення. Платник може прийняти в суді зобов'язання оплачувати відпочинок, навчання або інші додаткові витрати на харчування, одяг.
Незалежно від матеріального стану батька (матері), якому буде призначено платити, сума не повинна бути менше прожиткового мінімуму, встановленого в регіоні, позивачів.
Грошова сума обов'язково буде індексуватися в залежності від економічної ситуації, це виконується кількома органами:
- судовий пристав;
- компанія, роботодавець платника.
Розмір аліментів на трьох дітей, буде призначений в судовому порядку, для того щоб знати скільки аліментів на 3 дітей належить, потрібно знати, з таких видів доходів платника вони можуть бути розраховані:
- заробітна плата або дохід від будь-якого виду приватного бізнесу;
- премія, додаткові доплати, «особливо важливі»;
- пенсія, стипендія, соціальну допомогу;
- дохід від цінних документів, або сума від орендованих приміщень;
- прибуток, що отримується в виправних установах.
Також, варто розуміти, що аліменти на трьох дітей, можуть бути нараховані на компенсації на лікування, допомога матусям, соціальні державні дотації.
На сьогоднішній момент, виплати на трьох - в розмірі 50% від заробітку батька, так з двоімі дітьми - в розмірі 33%, а на одного, компенсація буде 25% від розміру заробітку.
Тільки варто розуміти, що при розрахунку виплат немає ніякого значення, від якого саме шлюбу були народжені: від одного чи ні.
Правила стягнення:
Коли чоловік, платник аліментів (25%), вступає в наступний законний шлюб і у нього народжуються двоє малюків, інший член подружжя буде подавати заяви про стягнення грошових коштів. Але при такій ситуації, інший член подружжя подає апеляцію до першого, для зменшення виплат і таким чином виплати на кожну дитину будуть розділені рівномірно, приблизно по 16, 6% від загального доходу.
Розмір відсотків аліментів на 3 дітей, становитимуть 0,5% від суми доходів і будуть розподілені рівномірно. Для розрахунку, береться сума всіх існуючих доходів, які залишилися у чоловіка після сплати всіх податків. Дані нарахування, наприклад батько, повинен виплачувати до віку, коли діти стали повнолітніми, але якщо син (дочка) навчається у вищому навчальному закладі, чоловік, якому призначено сплати, повинен сплачувати до досягнення 23-х річного віку.
Компенсація (в будь-якій зручній валюті) призначається для подальшої витрати на утримання:
- для батьківського дому;
- мамою батька, який виховує дітей;
- опікуну або одному чоловікові, а також прийомним батькам.
Умови виплати на трьох
Якщо одночасно троє неповнолітніх, претендують на утримання, слід дотриматися таких умов:
- діти повинні бути від одного батька, який буде зобов'язаний надати гроші;
- Дітям не повинно бути 18 років інакше надання грошових коштів автоматично припиняється, також можливі винятки - випадки, якщо неповнолітні визнані непрацездатними і існують відповідні, підтверджуючі документи.
Як законно оформити?
Для того щоб законно і офіційно оформити всі необхідні документи, необхідно дотримати необхідну процедуру оформлення:
- Для початку варто постаратися підписати мирову угоду з чоловіком, і навіть при такому варіанті варто всі документи завірити нотаріально.
- Якщо залагодити всі мирно не вдалося, можна звернутися до закону, для цього потрібно подати позов в будь-який момент.
Але при цьому варто дотримуватися необхідних вимог оформлення:
- Звернутися до суду тільки в районі проживання, і обов'язково варто попросити видати законний наказ.
- Даний наказ необхідно направити до виконавчого комітету, для здійснення контролю.
У заяві, яку буде позиватися до суду, слід вказати: найменування судового ділянки, дані про стягувача та про платника, вимоги для компенсації і їх юридичне обґрунтування, а також всі документи, які можуть підтвердити законність вимог. Крім цього, слід вказати чи є у чоловіка будь-які ще зобов'язання зі сплати аліментів від інших шлюбів.
Наказ, який в подальшому буде виданий, позивач отримає не пізніше п'ятиденного терміну з моменту подачі заяви, і якщо через 10 днів після цього відповідач не подасть дані про спростування, наказ про нарахування вступає в силу.
Для того щоб направити до суду заяву, необхідно прикріпити деякі документи:
- паспорт одного з батьків або законного опікуна, представника;
- документ, що підтверджує шлюб, розлучення;
- свідоцтва про народження дітей;
Якщо опікуни були призначені судом, в обов'язковому порядку, необхідно надати підтверджуючий документ.
Якщо призначені судом аліменти на 3 дітей не виплачуються, тобто наказ не виконується, законний опікун малюків може звернутися до співробітників суду, і зажадати розгляду справи щодо порушення судового наказу.
припинення
Оплата може бути припинена в наступних випадках:
- Якщо малюки, на яких були оформлені кошти, померли;
- Якщо діти досягли повноліття і стали фінансово незалежними;
- Якщо у дітей з'явився другий батько (вони були офіційно усиновлені).
За вашій темі варто прочитати:
Скільки повинні виплачувати за 3 дітей?Як законно оформити?