- Рейтинг фірм-виробників ноутбуків за 2018 ий рік
- Перше місце
- Друге місце
- Третє місце
- Як ми оцінювали
Питання, яке хвилює практично всіх відвідувачів нашого сайту - як вибрати хороший ноутбук? На це питання немає однозначної відповіді. В першу чергу, потрібно визначитися який саме виробник заслуговує наші важко зароблені гроші. Для цього ми порівняли всіх провідних виробників ноутбуків, вивчили якість їх продукції, технічну підтримку, співвідношення ціни і якості і багато інших параметрів, щоб допомогти вам у цьому сложноі виборі.
Рейтинг фірм-виробників ноутбуків за 2018 ий рік
За останній рік деякі бренди зробили величезний крок вперед (HP і Dell), а якісь, навпаки, провалилися ( Lenovo ).
Падіння Леново пов'язано, в першу чергу, з погіршенням рівня технічної підтримки та завантаженнями «шкідливого» програмного забезпечення на ноутбуки деяких покупців.

Отже, представляємо вам ТОП-3 кращих ноутбуків 2015 року.
Перше місце
Чи не повалений король ноутбуків останніх шести років продовжує радувати своїх споживачів. яблуко вибиває максимуми в оглядах фахівців і покупців. Підтримка продуктів, мабуть, найкраща у всьому сегменті. Навіть не знаємо, чи варто згадувати про фірмову клавіатуру, тачпад і якість звуку.
Якщо у Вас є гроші, то вперед.
Друге місце
Переходимо до наздоганяючих. Зріст Dell за останні кілька років не залишився непоміченим. Компанія посіла перше місце в категорії інновацій, співвідношення ціни і якості і в якості звуку. Нас також вразила технічна підтримка Делл. Фахівці оцінювали моделі Dell на досить хорошому рівні. Все це стало причиною підйому з 5-ого на 3-тє місце.
Третє місце
HP теж непогано піднявся за останні пару років - з четвертого на третє місце. Насправді, ми великі фанати дизайну ноутбуків саме цього виробника, але не менше ми цінуємо якість звуку. Для споживача у HP представлені моделі в абсолютно різних цінових категоріях, стилю і конфігураціях і що б ви не вибрали ви можете бути впевнені в якості придбаного продукту і рівні технічної підтримки.
Як ми оцінювали
Підсумкова оцінка спирається на безліч факторів, таких як:
- дизайн
- ергономіка
- продуктивність і так далі.
Для оцінки ми використовували всілякі огляди і оцінок на різних ресурсах в інтернеті за останній рік. Результати оглядів формувалися шляхом зведення оцінок до одного середнього значення.
За правилами, виробник штрафується одним балом за кожен ноутбук із середньою оцінкою 3 і менше і нагороджується одним балом, якщо будь-який з ноутбуків лінійки був визнаний кращим в сегменті.
Виробник з найвищими оцінками отримує 20 балів, решта отримують різну частку від цих балів в залежності від близькості за оцінками до лідера.
- Дизайн часто є визначальним для багатьох користувачів, тому ми оцінюємо естетику зовнішнього вигляду, якість матеріалів і довговічність моделі. Максимальна кількість балів за дизайн: 15.
- Ми також досліджували, наскільки кожен бренд вклався в такі важливі деталі як клавіатура і тачпад, дисплей і аудіо. Ті виробники, які показували результати вищі за середні в таких категоріях, як: мобільність, яскравість і чіткість, рівень децибел - набрали найвищі бали.
- Високий бал в категорії «інновації» вказує на готовність до сприйняття і впровадження новітніх технологій на ринку.
- За категорією «програмне забезпечення» виробники набирають бали за фірмові і встановлені програми, які ставляться на нові ноутбуки.