- 1. «Перехідний» стиль В оригіналі стиль називають transitional, тобто «тимчасовий, проміжний, транзитний»....
- 3 Морський стиль
- 4 Вабі-сабі
- 5 Стиль Порше
- 6 Голлівудський стиль
- 7 Хюгге
- 8 Стиль Mid-Century
- 5 характеристик стилю Mid-Century
- 9 Стиль бекстейдж
1. «Перехідний» стиль
В оригіналі стиль називають transitional, тобто «тимчасовий, проміжний, транзитний». Здавалося б, що у цього тлумачення спільного з інтер'єром?
Напрямок поєднує в собі сучасний стиль і традиції: зберігаються класичні лінії, але підбираються сучасні кольору і аксесуари. Як правило, кімнати в цьому стилі «потопають» у м'якій оббивці, подушках і текстилі.

Дизайн інтер'єру: Steven Gambrell
Колірна палітра мінімалістично, відноситься скоріше до сучасного інтер'єру і повинна створювати атмосферу умиротворення. Тому часто дизайнери вибирають сіро-коричневий, тілесний, бежевий, колір ванілі.
Меблі повинні підтримувати цю рівновагу стилів. Плавність вигинів, але при цьому великі розміри.

Дизайн інтер'єру: Steven Gambrell
2 Стиль фахверк
Фахверк «прийшов» в дизайн інтер'єрів з архітектури, і його походження визначає типові риси стилю.
- Балки і стропіли на стелі, які об'єднані між собою.
- Світлий «фон» (стіни), контрастні балки.
- обов'язкова наявність каміна (Якщо це вітальня).
- Максимальна натуральність матеріалів.
- Простота і мінімалізм . Складних елементів в інтер'єрі не повинно бути.
Фахверк відмінно впишеться в просторе приміщення - приватний котедж або багаторівневу квартиру. На фото - вітальня в стилі фахверк.
Дизайн інтер'єру: студія CWCI
3 Морський стиль
Морський стиль не надто популярний в оформленні звичайних міських квартир, і абсолютно незаслужено. морський інтер'єр не тільки про канати і біло-синю смужку - він набагато цікавіше.
Дизайн інтер'єру: Steven Gambrell
Білий і синій колір (а також його відтінки), звичайно, домінують, але завдання дизайнера зробити це колірне сполучення гармонійним і не нудним. Натуральна деревина обов'язково знайде своє місце в інтер'єрі. А антикваріат і старовинний декор додадуть «морський» кімнаті шарму.

Дизайн інтер'єру: Steven Gambrell
4 Вабі-сабі
З назви стає зрозуміло, що стиль народився в Японії. Інтер'єри цієї країни завжди мінімалістичні, переважають бежевий, сірий, молочний кольору, а в меблів частіше використовується темне дерево.
Велике значення для створення інтер'єру в стилі вабі-сабі має освітлення, тому для нього рекомендується вибирати таке, яке підкреслить текстури і виразність предметів інтер'єру.

Візуалізація: Максим Нізовкін
5 Стиль Порше
Що таке стиль Порше? Це елегантність, багатство, швидкість. Орієнтири, зрозумілі для всіх. У таких інтер'єрах є місце натуральним матеріалам, шкірі і дереву, на відміну від стін - їх тут не люблять. Просторі кімнати, де можна «розігнатися», глибокі кольори і стримана розкіш - спробуйте надихнутися прикладом нижче.
Дизайн інтер'єру: Diff.Studio
6 Голлівудський стиль
Під цим стилем розуміються всі інтер'єри, які прийшли зі світу кіно. Дизайнери надихаються фільмами: наприклад, на фото нижче класика кінематографа стала точкою відліку для створення індивідуального інтер'єру - проект авторка так і назвала - «Сніданок у Тіффані».
Дизайн інтер'єру: Світлана Юркова
Або інший приклад - дитяча в стилі «Аліси в країні чудес».

Дизайн інтер'єру: Світлана Гаврилова
7 Хюгге
Стиль хюгге - це безумовний хіт сезону. Народившись в Данії, де більшу частину року холодно і незатишно, хюгге став «помічником» північних жителів у втіленні необхідного комфорту. Для того щоб створити потрібну атмосферу, потрібно виконати 4 простих правила.
- Зібрати милі серцю дрібнички. Такими можуть бути стара бабусина шкатулка, плед, куплений разом з коханою людиною і нагадує про теплі вечори, старі фотографії, які займуть гідне місце в рамках.
- Багато свічок. У стилі хюгге втілилася любов датчан до вогненним джерел світла. Вважається, що на одного жителя цієї країни припадає до 6 кг воску. Свічки також створюють м'які тіні , Які якнайкраще сприяють створення затишку .
- Більше світла. Вищеописані свічки - це скоріше не про освітлення, а про створення атмосфери. Освітлення в стилі хюгге також важливо. Різноманітні бра, світильники, лампи виглядають в такому інтер'єрі дуже доречно. .
- Велика кількість меблів. Стиль хюгге створений для сім'ї і великих дружних компаній, а значить, необхідно передбачити місце, де розмістити всіх бажаючих приєднатися до затишним посиденьок.

Фото: ІКЕА
8 Стиль Mid-Century
Цей напрямок з'явилося в минулому столітті, після Другої світової війни. Провідні дизайнери переселилися в Америку, а людям хотілося одного - щоб запанував мир. У такій обстановці потрібні були яскраві і життєстверджуючі інтер'єри.
Дизайн інтер'єру: студія Vagon Architects
5 характеристик стилю Mid-Century
- Підключення вільного простору. У 50-х роках минулого століття ідея розширення простору була нової, але набула особливого значення. Тоді вперше до кімнати стали приєднувати мансарду, ставити панорамні вікна , Щоб створити враження близькості з природою.
- Меблі в такому інтер'єрі частіше нагадувала стиль модерн .
- Яскраві стіни. Найчастіше вибиралися шпалери з візерунками і кольору, що тяжіють до квітів землі - це асоціювалася з захищеністю і затвердженням життя.
- Особливі світильники. Їх можна порівняти з арт-об'єктами, вони виконували швидше роль прикраси, ніж свою пряму функцію.
- Техніка та електроприлади - після війни на Заході стали з'являтися нові предмети техніки: тостери, пилососи, музичні програвачі.

Дизайн інтер'єру: Richard Moschella і Steven Roberts, студія M / R Architects
9 Стиль бекстейдж
Поняття backstage не потрібно перекладати. Це слово вже увійшло в російську мову, в словнику ми знайдемо значення «виворіт», «за лаштунками». Інтер'єр «навиворіт» теж можливий - в ньому будуть нарочито відкриті функціональні і технічні деталі, як ніби-то за кулісами театру або на кухні ресторану. Наприклад, на проекті нижче дизайнер спеціально залишив світлову проводку.
Дизайн інтер'єру: Studio Guilherme Torres
Здавалося б, що у цього тлумачення спільного з інтер'єром?